Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg hogy szeret e még vagy akar e tőlem valamit?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk,de a szakítás fura módon történt,vagy valahogy akkor is azt éreztem hogy ez nem végeleges,az elválás sem úgy történt,olyan volt mintha azt éreztem volna hogy majd még találkozunk,elrontottuk a dolgot mert ő is és én is türelmetlen voltam a kapcsolatunk alatt,és én is hibáztam és ő is.Talán most már átértékelte ő is a dolgokat magában hogy mit hibázott.Én ha úgy van szeretném vele újra kezdeni és új lapaokra építeni a kapcsolatunkat.Én még szeretem,nem merek feléje közeledni és nem is akarok tolakodó lenni nehogy túlzásnak vegye,viszont lehet hogy ő is így vélekedik.Nem tudom mit cináljak!?Én úgy érzem hogy lenne esélye a dolognak.Valami tipp?Próbáljam barátokon keresztül megtudakolni?
2012. máj. 2. 20:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy ő is úgy gondolja hogy lehet jelentkezni kellene csak ő sem mer...
2012. máj. 2. 20:36
 2/17 anonim ***** válasza:
MEnnyi ideig voltatok együtt?ÉS hány évesek vagytok?Szerintem ha annyira szerelmes lett volna akkor küzdött volna vagy már keresett volna.Esetleg barátokon keresztül kérdezősködj.
2012. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
fiu vagy,vagy làny?
2012. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú,én 25 ő pedig 21
2012. máj. 2. 20:42
 5/17 A kérdező kommentje:
13 hónapig voltunk együtt,nem sokat tudtunk együtt lenni mert nem egy városban laktunk.
2012. máj. 2. 20:42
 6/17 anonim ***** válasza:
2012. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
úgy érzem mmég lenne jövőnk,mert sok mindent nem éltünk meg még együtt.
2012. máj. 2. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 20:40


egyrészt nem helytálló ez a gondolat hogy ha nem keresi akkor leszarja, pont a minap volt hogy a csávó kérdezte hogy keresse e a barátnőjét és mindenki írta hogy hagyja hogy átgondolja a dolgokat meg ne nyomuljon....hát akkor mégse szarik pont az az ember.


kérdező: ez a barátokon keresztül ácsingózni nagyon béna, még egy tinitől is ha az vagy ha meg nem akkor még szánalmasabb. Fel kell venni a kapcsolatot és kommunikálni, el sem hiszed hogy beszélgetéssel mennyi mindent meg lehet oldani.

2012. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem tudom miért gondolod hogy n írtam ki?

az nem én vagyok,gondolom nem csak nekem vannak ilyen gondjaim..

2012. máj. 2. 20:45
 10/17 anonim ***** válasza:
na vazze, akkor rólad írtam az előbbi kommentet XD de akkor is helytálló amit írtam, keresd meg és kész, kérdezz rá és kommunikálj, Főleg te vagy a férfi, ne viselkedj már úgy mint egy kislány.
2012. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!