Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt amikor elhagyott? Mit akart ezzel üzenni vagy mondani?

Figyelt kérdés

Ezt mondta!

Most már mehetsz,szabad vagy és rám mosolygott és közben könnyes lett a szeme!

Azt gondolta ő teher nekem?Mindig azt gondolta hogy teher volt ő számomra,pedig még mindig szeretem!!Miért mondta ezt?


2012. máj. 3. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad el ezt ott és akkor neki???
2012. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit miért nem mondam el??

Azt hogy mennyire szeretem??

Mert akkor ott szóhoz sem tudtam jutni..

2012. máj. 3. 15:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy is bocsánat!Utánna kiabáltam jó hangossan,hogy szeretlek,ahogy csak a számon kifért!!Az egész utca hallotta!!
2012. máj. 3. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg most azonnal mondd el neki. Te is szereted őt, meg ezek szerint ő is szeret téged. Legyetek újra együtt. Fiúk (feltételezem te vagy a lány) nem szoktak csak úgy csajok után sírni. Miért szakítottatok?
2012. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1.5 hónapja.De én vagyok a fíú,nem sírt,csak könnyes lett a szeme az enyém is.Szeretem és hiányzik.Nem tudok nélküle élni!
2012. máj. 3. 15:34
 6/7 A kérdező kommentje:
De ő hagyott el engem!Szeretem!Nem tudok nélküle élni!
2012. máj. 3. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt láthatta rajtad hogy másra vágysz, ez lehetett esetleges lány barátaid miatt, akikre féltékeny volt, vagy lehetetett néhány akaratlanul elejtett megjegyzésed miatt. gondold ezeket végig, aztán beszéld meg vele és mondd el neki hogy szereted.
2012. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!