Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez?!?!?

Figyelt kérdés

Betelt a cérna elszakadt a pohár!

Hová fog ez vezetni? a mai "fiúnak" nevezett egyedek 90%-a b**i ez már nagyon zavarja a szemem hogy bárhova nézek rózsaszínpólós "élőlényeket" látok. Ezmiiiiiii?????????

Lányok nektek tényleg bejön ez?

[link]

meg ez: [link]

na és ez: [link]

Mi történik ITTTT????



2012. máj. 4. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lejárt lemez, vége a dalnak, DJ!
2012. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
hát rohadtul nem tetszik nekem se és remélem ezek a kis p-csök rájönnek majd h az igazi pasikJOBBAK ÉS MENŐBBEK!!!!!!:)
2012. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, ki szoktad-e nyitogatni a szemecskédet, és körbenézni a világban (vagy a gyakorikérdéseken): a mai csajok kb. 95%-ának nem ezek a b*zik jönnek be! csak szólok! ez már csak ilyen belemagyarázás! ne a médiának higgy!
2012. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:

ez egy új faj!

a lányos fiúk fajtája!


erre van igény! A média ezekből él! Egy normális ember aki jól néz ki és éppeszű az nem kell a médiának, mert unalmas!

ami elég szomorú...

2012. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Adjak egy kis váliumot?
2012. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

média??

Vmeik nagyobb város utcáin nézz szét!!!!

2012. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ASOT ***** válasza:

hát de nézd meg szánalmas! és ezt látják a mai fiatalabbak!


ki van tv-ben a nyálas megasztárosok meg sp meg hasonlók...

2012. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajnos erre van igény, emberek!
2012. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyomorforgató, én nem csak a médiában van ez jelen, ha körülnézek a városban nagyon sok ilyet látni, mindig az jut eszembe, hogy vajon nem éhesek? Annyira vékonyak, hogy az hihetetlen, a másik meg a rózsaszínülés, hányinger...
2012. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem jön be, gázul néznek ki. Én sem vágom, mi történik itt. Keressük a férfias fiúkat, ne szenteljünk figyelmet a homároknak. Ha nem kapnak figyelmet, majd eltűnnek.
2012. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!