Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írj légyszi be vmit, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írj légyszi be vmit, ha olyan boldog párkapcsolatban élő/házaspár egyik fele vagy, akik szakítottak egymással régebben?

Figyelt kérdés

Szerintem sok van ilyen és nem általánosítható a káposzta-effektus. Ez csak kíváncsiság. Történetet is írhattok!

köszi :)


2012. máj. 7. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
tegnap lett vége 1,5 évnek. történet: egyetemre elmentem az ország másik végébe és tököm tele lett a sok utazással...
2012. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én példának. 3x szakítottunk már. Egyszer mert hülye voltam, és elegem lett a hülyeségekből. Aztán beláttam a dolgot. 2x meg azért, mert egyszerűen nem ment. Eddig mindig hűségesek voltunk, de meg sem lehet számolni hányszor veszekedtünk, hányszor megbántottuk egymást másfél év alatt, de valahogy mindig lepereg mert nagyon szeretem :)
2012. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és nem írtam, hogy most is együtt vagyunk.
2012. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nővérem ilyen.

46 éves, elváltak már egyszer, 1 évig külön utakon, majd újra egymásra találtak. (segítségemmel)

Bár ne tettem volna, mert most a nővérem is ugyan olyan lett mint ami ellen harcolt a házasságában, és amiért kettétört a házasságuk.

2012. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt. Összeismerkedtünk 14 évesen, 18 éves korunkig szakítottunk-összejöttünk-szakítottunk-összejöttünk, mindezt 9-szer. Aztán megelégeltük a dolgot, és elváltak az útjaink. Eltelt 5 év, közben felnőttünk, sok mindent átértékeltünk magunkban, és rájöttünk, mennyire fontos nekünk a másik. Aztán 23 évesen megint összejöttünk, és most 4 éve együtt is vagyunk, nagyobb problémák nélkül :)

27/F

2012. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!