Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgetésbe milyen jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetésbe milyen jelei vannak msn-en? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom nem a legjobb az msn de már láttuk egymást is élőbe többször is. Felvettem msn-re beszélgettünk. Modntam neki hogy jók a képei iwiw-en. Mikor elment ugy köszönt el hogy (szia) de utánna küldött egy puszis jelet. Ez jelent valamit? Amugy miket kérdezzek meg tőle msn-en keresztül?Milyen gyakran beszélgessünk? nem akarom túlzásba vinni.Én legszívesebben mindig beszélnék vele, amint feljön.
2009. jún. 24. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy egy lány küld MSNen egy puszit, sztem nem jelent semmit
2009. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy másik fiúval is beszélt és őneki nem küldött amikor elment. egy időbe történt ez, ja és nem megfigyelni akartam
2009. jún. 24. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán akarsz valamit, akkor inkább élőben. Tudod az msnen sok mindent félre lehet érteni, van aki mindenkinek küld puszikat meg ölelős smilekat meg kis szívecskét, mert neki nem jelent semmit. Szal ne bízd el magad, ezt tapasztalatból mondom.
2009. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a legtöbb lány így köszön el, legyen szó bárkiről (általában a barátját kivéve)

sok félreértést meséltek ilyenről az ismerőseim. így köszönt el osztálytársam egy sráctól, és másnap a srác sértve kellett tudomásul vennie, hogy még csak nem is tetszik ennek a lánynak :)

2009. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én fiúknak egyáltalán nem szoktam puszit írni, csak ha ő is és barát. ha viszont tetszem a fiúnak és erről tudok és ír puszit, de nekem nem tetszik, akkor nem írok. ha tetszene, írnák ;) de amúgy igaza van az előttem szólóknak, nem szabad elbízni magad, velem is megtörtént nem is olyan rég, h beszélgettem a sráccal, 1 kis idő után már küldte a puszikat, szívecskéket és amikor megtudta, h tetszik nekem, elutasított. :/
2009. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném elbízni magamat, ezért is kérdeztelek titeket
2009. jún. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!