Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez vajon megcsalásnak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon megcsalásnak számít, és ha igen elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sziazstok!Van 1 barátom 8 hónapja együttt vagyunk minden jól megy,de a múltkor mikor bulizni vltm ő meg a haverjaival iszogatott megismertem 2 srácot és bementünk a wcbe aztán lesz*ptam őket... :SS akkor még élveztem megminden de most már büntudatom van miatta csak félek elmondani a barátomnak merrt elég nagydarab meg minden... Szerintetek ez megcsalás és ha az elmondjam neki? :SS mi lesz ha megver vagy vmi??? ti mit tennétek az ö helyében ésmit az enyémben? :S
2012. máj. 7. 21:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Kamu. :D
2012. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Kamu...
2012. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
mert miért lenne az?? :O
2012. máj. 7. 21:17
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Gondolj bele... ha kinyal több csajt a barátod az neked megcsalás?

Szeretnéd tudni, hogy mit tett?

Hogy reagálnál ha kiderülne?


Na ezeket gondolod át és megkaptad a választ! Nem nehéz!

2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
ribanc!! Minek van párod ha más f@szát szopod?! Legalább kértél érte pénzt, te szégyentelen kapcarongy?!
2012. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%
Fake :DD De a fake-k közül is a legalja osztály :D
2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

nem,semmi ez csak az élvezetről szólt

mért lennék ribanc? :O nemondj már ilyet ha nem is ismersz!!!

2012. máj. 7. 21:21
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
ha ez nem kamu,akkor egy szégyentelen kis rib@nc vagy,gerinc és tartás nélkül,pár év múlva bottal sem fognak megpiszkálni..én szájon vágnálak a helyében,és tuti dobnálak,meg sem érdemled...hány éves vagy már nem azért kiváncsi vagyok?
2012. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Tóth Bulcsú ***** válasza:
88%

Ha nem kamu a kérdés:

Igen, megcsalásnak minősül.

Igen, mondd el neki!

Ha megver, akkor nem volt férfi, függetlenül attól, hogy megcsaltad, és fájdalmat okoztál neki.

Az ilyesmi előbb-utóbb úgyis kiderült, jobb ha tőled tudja meg.

2012. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Meséld el neki, és meg fogod tudni, hogy ő annak gondolja-e.
2012. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!