Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejön a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejön a dolog? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy srácot ismertem meg (neten) nem lakik messze tőlem, és egészen jó fejnek tűnik, úgy érzem tudnám szeretni is. Csütörtökön találkozunk.

De félek, belevágni az egészbe. Egyrészt azért, hogy mit fog gondolni a környezetem, és a sok negatív kritika megölné az egészet :/ Ő 24 éves, én 17 leszek. Nagy a korkülönbség? Ő azt mondta magáról, hogy rocker, és néha úgy is néz ki :D az meg azért nem túl meggyőző külső, szülőkkel szemben :D


Bunkók kerüljenek, értelmes válaszokat köszönöm előre is!


2012. máj. 8. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
őőő. Miért nem csak sima barátként gondolsz rá, aztán ha úgy alakulnak a dolgok, komolyra fordul majd.. Hülyén indulsz neki, mert ha nem jön össze csak csalódni fogsz
2012. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rocker dumát félreteheted. Derítsd ki személyesen, hogy link alak-e vagy sem. Ha tisztességes, lehet, hogy ez csak egy takarózó szöveg akar lenni, mint anno a Grease-ben :)


Egy találkozást mindenképp megér a dolog, ne aggodalmaskodj előre.

2012. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem lehet annyira link, egyetemre jár.. vagy az nem befolyásolja? :/
2012. máj. 8. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi következtetést nem lehet abból levonni, hogy egyetemre jár. Csak annyit, hogy nem ostoba, mint a tök. Ettől még lehet link és bunkó is.
2012. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát majd kiderül :/ kezdek félni..

Első: nem várok semmit.. fel tudom fogni hogy 50%ban biztos hogy nem jön össze.. de ott a másik 50%..

2012. máj. 8. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj. Vedd úgy, hogy a sarki kisboltban is összefuthattatok volna, sőt lehet, hogy már össze is futottatok egyszer valahol.
2012. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!