Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NanoxD kérdése:

Szerintetek mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályunkban akinek tavaly teccettem(és a barátnőm szerint most is :S)és hát bevallom nekem is nagyon bejön a srác és szeretném ha járnánk..csak nem tom h hogyan tudnánk járni ugyanis egyikőnk szülői se engedik a párkapcsolatokat és ezért nem is merem elmondani neki h belezúgtam..szerintem ő is csak ezér nem vallotta még be :// mit csináljak??

2012. máj. 8. 21:57
 1/5 Inkog Nito ***** válasza:
Mi az hogy nem engedik?Szerintem nem sok beleszólásuk van a dologba...Beszélgess vele róla,az a legegyszerűbb.
2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
juuuujj :D tipikus alapsulis szerelmek :D
2012. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A beszédedből (idézem: "teccettem") és a szülői szigorból ítélve, nem lehetsz több 12-nél!
2012. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó lehet h alapsulis de ez van..de már volt egy kapcsolatom tavaly de azalatt semmi nem történt csak jól elvoltunk egymással, de semmi komoly am 14 évesek vagyunk mindketten (ő az idősebb pár hónappal xDD)
2012. máj. 8. 22:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!