Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vége a szerelmen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége a szerelmen?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. 4 éve vagyunk együtt kisebb megszakítással. Mostanában elég sokat voltam féltékeny a pasikra akikkel állandóan volt. Megírtam hogy utálom őket stb... Múlthét kedden szakított velem a bnőm azért mert nem voltam képes elfogadni a barátait. Próbáltam helyrehozni a gondot írtam nekik hogy sajnálom mert nagyon hülye voltam velük szembe és szeretném ha az lenne mint régen ( mert ők normálisak voltak hozzám) Tényleg eléggé elk.rtam a dolgot. Most ezzel a lánnyal talákozunk párszor és még mindig nagyon szeretem és azt mondja ő is egy picit. Tényleg nagyon sajnálom vele szemben és a haverjaival szemben a dolgot. Rájöttem nála jobb lányt az életbe nem találnék soha és az én szívemben mindig ő lesz a nő ezért elkezdtem neki engedményeket tenni, hogy járjon bulizni amikor csak akar csak újra legyen olyan jó minden mint régen. Ő erre azt mondja hogy nem tudom. Pedig szombaton együtt voltunk csak ketten bulizni és utána nálunk volt este egy kis szex is. Nem értem és nem tudom most mit csináljak. Amikor meg akarom beszélni vele a dolgot mindig azt mondja nem tudja mi legyen.

Kérem valaki adjon valami segítséget mit csináljak mert nem tudom mit tegyek azért hogy újra enyém legyen álmaim nője :( Soha senkiért nem tettem és nem strapáltam magam ennyire mint érte de ezt ő nem nagyon értékeli.


Szükségem lenne egy jó tanácsra tényleg.

Előre is köszönöm


18F


2012. máj. 9. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek vége... De nem miattad, ha ez megnyugtat.
2012. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És lehetne valamit még tenni azért hogy ne legyen vége ?:S tényleg nagyon ragaszkodom hozzá :S
2012. máj. 9. 17:05
 3/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ez így kezd papuccsá átmenni. Lehet rádunt. Ne haragudj, de csak ezekre tudok gondolni:(
2012. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt akartam elkerülni de nem ment ahogy érzékelem :S Nem tudom mi tévő legyek tényleg... 4 évet eldobni a haverjaiért :S
2012. máj. 9. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

"4 évet eldobni a haverjaiért :S"


Pont erre próbáltam célozni. Ez az egész nem a haverjai miatt van, meg nem azért, ahogyan te viselkedtél velük. Ez csak ürügy... Egyszerűen nem szeret már.

2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ezt mindenkinek megkell tanulnia ahogy nekedis,

a baratsag fontosabb mint a szerelem.


en pl. egy parkapcsolatban adok annyi teret h a haverjaival legyen a pasi amennyi kell. es ugyanezt elvarom enis.

ha nem vagy kepes elfogadni egy lany haverjait akkor az nagy hiba. ez bantja ot mert 1. nem bizol benne 2.mivel ugy jon le h nembirod oket gondolkozik h miert vagy vele? o is hasonlo kulonben nem ez lenne a tarsasaga!

2012. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát már mind1 most délután vége lett az egésznek... Szánalmas embert csináltak belőle a haverjai :S Nem ilyen volt... soha...
2012. máj. 9. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez van, fogadd el, más úgyse tudsz tenni. Adj magadnak 1-2hetet, aztán újult erővel vágj bele a csajozásba:)
2012. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!