Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nagyon el laposodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nagyon el laposodott a kapcsolatunk, érdemes valamit még tenni annak érdekében, h eggyütt maradjunk vagy ennek annyi?

Figyelt kérdés

Az a probléma, h nagyon keveset beszèlgetünk kettõnk kapcsolatàról. Eleinte is igy volt, de "az ismerkedõs fázisban" nem tartottam ezt annyira fontos dolognak. Most közel 5hónapja eggyütt vagyunk ès minden csak rosszabbodik. Magàtól sosem hoz fel semmilyen kettõnkkel kapcsolatos dolgot, ha meg èn felhozom, h nem törõdünk kettõnk kapcsolatával sõt ezt kapcsolatnak sem lehet nevezni mert mèg a cimboráim is többet tudnak az érzéseimrõl mint õ, de én sem tudok semmit arról, h hányadán állunk mert semmi ilyesmit nem oszt meg velem, erre mindig csak annyit mond hogy miért mondok ilyeneket ez nem igaz, nagyon nem jól làtom a dolgokat, mert ha nem lennék fontos neki akkor nem keresne. Pedig sajnos ez az igazság. A beszélgetésünk annyibòl áll, h meg kérdezi mi újság, mi jòt csinàltam egèsz nap èn el is mondom, õt is meg kérdem de olyan érzésem van, h sok mindent el halgat elõlem.

Mit tehetnék?

Èn 22, õ 26F.


2012. máj. 11. 14:50
 1/10 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem haggyad, ha 5 honap alatt el tud laposodni a kapcsolat, ott valami nagyon nem mukodik jol!
2012. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó ez a véleményem!
2012. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 FollowWings válasza:
Vagy ennyire képtelenek vagytok felfrissíteni (/frissen tartani) vagy tényleg nincs jövőtök egymással!
2012. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"...képtelenek vagytok..." pont ez az, h èn képes lennèk rá, próbálkozom is normálisan beszélni vele mint a felnôttek, h ne csak 1helyben toporogjon a viszonyunk. De õ viszont ùgy veszem észre, h tudomást sem akar errõl venni. És pont ezt nem tudom el érni nála, h jobban kimutassa az érzéseit iràntam (amik állitòlag nagyon erõsek).
2012. máj. 11. 16:41
 5/10 anonim válasza:
ugyanez volt a probléma nálunk de már 4 hónapban elöjöttén elhuztam a szakitást még 2honapra hogy hátha változik.aztán vége lett. meg sem viselt. ne erőltesd szerintem
2012. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor mond el neki, hogy ha nem változtat ezen akkor vége lesz a kapcsolatotoknak mert neked ez így nem jó és nem tesz boldoggá, ha fontos vagy neki és érezteted vele, hogy komolyan beszélsz, akkor változtatni fog!


Sok sikert!

2012. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A multkorában mondtam már neki, h ha igy fog viselkedni akkor nem lessz hosszú èletû a kapcsolatunk, erre õ el kezdett nyugtatgatni, h ugyan màr miért mondassz ilyeneket... tudod, h fontos vagy a számomra... attòl mèg, h nem beszélek egyfolytában arról, h mennyire oda vagyok érted az nem azt jelenti, h nem érdekelsz.

Szóval mikor felhozom a tèmàt és "megbeszéljük" akkor minden jónak hangzik, de viszont a viselkedése eggyáltalán nem ezt mutassa

2012. máj. 13. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy ő egyszerűen ilyen és kész. Nekem is volt ilyen párom, két évig voltunk együtt, de mindent harapófogóval kellett kihúzni belőle. Sosem mondta, hogy szeret, sosem lepett meg semmivel, ha egy hétig nem kerestem, akkor ő sem engem. Úgy 8 hónap együttjárás után ez megváltozott, megnyílt, leste minden kívánságomat, aztán valami történt és mintha elvágták volna a szálat köztünk, szakítás is lett a vége...


Ha 5 hónap alatt ellaposodik egy kapcsolat, az már régen rossz! Ennek még vidám időszaknak kellene lennie, ha már most nem vagytok jól, mi lesz később? Én adnék egy utolsó beszélgetést ennek, aztán ha továbbra sem változik semmi szedném a sátorfámat... Nem egy olyan komoly kapcsolat ez még, hogy mindenáron életbe kelljen tartani.

2012. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek így nem sok értelme van.


Ha ő egy ilyen típusú ember, és nem képes ezen változtatni, akkor így is marad minden a későbbiekben is, és te csak szenvedni fogsz mellette.


Egy ponton túl már nem elég, hogy nagyon szereted, ha képtelen téged boldoggá tenni.

Ha nem képes kimutatnia a szeretetét, ha nem képes megnyílni neked, akkor ennek semmi értelme.


Kell a szeretet, kell az őszinteség és a meghittség. Én a helyedben keresnék mást, ha nem tud - tok ezen változtatni.


Nekem is volt ilyen párom, és egy egész évet végig kínlódtam mellettem. Utólag azt kívánom, bár ne tettem volna. Van, hogy a szeretet kevés.

2012. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak èn làtom azt, h vège. Egy részt örülök, mert èn szeretem kimutatni az érzéseim de vele szemben nem tudom, gondolom mert õ sem teszi és már nagyon szeretet hiányom van.

Ugyhogy szerintem már nem éri meg a "beszélgetést" sem, ugyis csak kifogásokat talál.

2012. máj. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!