Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férjes asszony aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férjes asszony aki nem szokta szájjal kényeztetni a férje férfiasságát?

Figyelt kérdés
Miért?
2012. máj. 13. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez embertől függ. Én nem vagyok férjnél de nem szeretem a barátomat így kényesztetni. Nem tudom megmagyarázni hogy miért nem.
2012. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok férjnél, de nem sűrűn szoktam. Hogy miért? Nem szereti.
2012. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Háááát, biztos van, de az okára úgysem jönnénk rá. Férjes vagyok és igen, szeretem ezt a módját a "kényeztetésnek". Öröm adni, ami után még nagyobb öröm kapni. :)

30-as nő

2012. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. az én feleségem. Nem várom el, de néha (ilyen meglepi jelleggel, hogy érezzem, hogy szerető és odaadó) jól esne. Valószínűleg azzal van összefüggésben, hogy ő sem szereti, ha orálisan kényeztetik, pedig én imádnám csinálni neki. (30/F)
2012. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
36%

Undorítónak tartom. Onnan jön ki a vizelet is meg hát az ondó is. Erre persze mindenki (szerencsére a férjem nem) azzal jön, hogy ha le van mosva, akkor teljesen tiszta és az milyen jó. Hát, ezzel az erővel elmegyek beöntésre, kijön belőlem minden, lemosom alaposan és a fenekemet is ki lehet nyalni, mert hát tiszta. Evésre, csókolózásra használom a számat, nem ilyenekre. Meg azért azzal a szájjal adjak puszit a lányaimnak?! Ezen kívül totál megalázó bevenni valakinek azt a szervét a számba, amivel ő a felesleges dolgokat juttatja ki a szervezetéből. Pláne ha elé kell térdelni. (Mit mondunk annak, akit meg akarunk alázni? Illetve a férfiak mit mondanak? "Kapd be!")

Én sem engedem, hogy kinyaljon, mert bár párszor megtette és csókolóztunk is utána, valahogy mégiscsak közel van a csiklóm a hüvelyemhez, ahonnan a folyásom jön és a vizelet is nem messze tőle távozik. Hiába vagyok tiszta, azért nehogy már ő is azzal a szájával adjon puszit a lányoknak, amivel kényeztetni szokott, függetlenül attól, hogy nyilván nem közvetlenül utána tenné és biztos fogat is mosna.

Ő nem erőlteti, mert tudja, hogy undorítónak tartom, én sem engedem, hogy nyaljon, helyette viszont több pózban és gyakran szexelünk, hetente 3-4, vagy akár több alkalommal (5 év után nem minden házaspár mondhatja el magáról szerintem). És nekünk jó. Nekem nem hiányzik a nyalás, neki sem a szopás. Nem megyek el minden alkalommal, de nem bánom, mert ez inkább arról szól, hogy szeretjük egymást, megosztjuk a testünket a másikkal. És ebből születtek a gyerekeink is.


Most biztos le leszek pontozva, pedig szerintem hasznos a válaszom, hiszen megindokoltam, hogy én miért nem szeretném csinálni.

2012. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!