Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagymenő akar ezzel lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymenő akar ezzel lenni? Nem gáz inkább?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmnek eddig már volt vagy 20-30 pasija és még 15 éves. 1-2-3 havonta van neki új. Velem 3 hónapig járt, szex nem volt. Normális, hülye vagy nagymenő akar lenni? Gáz? Engem tart a legjobbnak, de valahogy mégse kellek már neki. Pedig még szeretem!
2009. jún. 26. 03:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezzel akar felvágni a barátnőinek, de ez alapján csak egy hülye fruska. Jobban jársz te nélküle
2009. jún. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged tart a legjobbnak? Lehet, hogy ezt mondja. Szerinted az ilyen mennyire érett egy kapcsolatra? Ilyen emberekkel minek állsz le egyáltalán?
2009. jún. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
15 éves lány vagyok. Nekem eddig 3 barátom volt, de sokszor volt már kalandom idegenekkel. (nem szex, csak csók) Én nem tudom elítélni a exbarátnődet csak azért, mert szeret pasizni, viszont abból a szempontból igen, hogy minek kell neki egyáltalán barát? Én lemondtam a komoly kapcsolatokról, mert egyszerűen nem vagyok érett hozzájuk. Nekem elég, ha pasizok érzelmek nélkül. Az én életemben is nem egy példa volt arra, hogy teljes szívből szerettem vkit, de mégse kellett, mert nem fért volna bele az életsítlusomba. Szóval lehet, hogy szeret ez a lány, de ne kezdj ki vele újra, mert felesleges. :)
2009. jún. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
És majd ha megérne egy komoly kapcsolatra, akkor meg már nem kell a kutyának se(mármint aki komolyan is veszi őt!) ,mert mindenki megtudja,hogy milyen
2009. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
de 3 hónap alatt akkor mit csináltatok ? hát hallod keress egy normálisabb csajszit
2009. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek azt mondja h. ő a legjobb :D felejtsd el, nem ér annyit!
2009. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezzel akar felvágni , ha mással nem tud.
2009. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
06:05 erre ne légy büszke ám.nekem 14 évesen volt az első barátom 3 hónapig jártunk.aztán kész szia.és 15 évesen egy második,akivel immár 4 éve együt vagyok.és nem vagyok könyvmoly,szeretek bulizni,élni,és jócsaj vagyok.mégse rázom a rongyot a pasik elött.
2009. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jah, mert akivel már 2x találkozott, az a pasija
2009. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kamu, kizárt, szeret nagyokat mondani, ennyi a bűne.
2009. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!