Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aszexuális vagyok és meleg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok és meleg. Lehet esélyem párkapcsolatra? 20/f

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Asszem ez a kettő kizárja egymást, gondold át mégegyszer!
2012. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Aszexuális vagy és meleg? Az olyan, hogy senkivel nem akarsz szexelni, de főleg heterókkal nem? :)
2012. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti szerintem, hogy szexelni nem akar, párkapcsolatot pedig férfival akar... Vagy ti hogyan értelmeznétek?
2012. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rajtad kívül ilyen fiú, de nem hiszem, hogy könnyen egymásra találnátok... egyszer még nagyon régen lattam egy ilyen fiút egy meleg társkeresőn, de ne kérdezd meg, hol volt, mert már nem emlékszem, volt vagy 10 éve.
2012. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%

Van a heteroszexuális (aki a másik nemhez vonzódik), a homoszexuális (aki a saját neméhez vonzódik), a biszexuális (aki mindkét nemhez vonzódik) meg az aszexuális (aki eleve nem érez semmiféle szexuális vonzalmat semmi és senki iránt).

Na szóval vagy kamu a kérdés vagy döntsd már el hogy melyik vagy.

2012. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
előző: szex nemegyenlő szerelem. Az aszexuálisok is vágyhatnak párkapcsolatra, és lehetnek nemi preferenciáik anélkül, hogy nemi vágyat éreznének a párjuk iránt.
2012. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha csak nem találsz egy hasonló kaliberű embert, nem sok... előbb vagy utóbb mindenki dugni akar :D
2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet párkapcsolatod, ha szerelmes leszel te is egy aszexuális férfiba. Szerintem a homofóbok ezt a verziót, hogy párkapcsolat szex nélkül még tolerálnák is. Nem mintha meg kéne nekik felelni... Mindent félre téve egyszer megtalálod a társad te is.
2012. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Hú engem naon érdekelsz :)
2012. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
egy oylannal aki aszex..pl az előző válaszoló..remélem összejötök:)
2012. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!