Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy vége?

Figyelt kérdés
Kapcsolatom, 12éve tart, eredménye 2 gyerek, azonban kapcsolatunk eldurvult, állandó viták, többször megfenyegetett, a szerelem kihült, elment, gyakorlatilag, már csak a sexre használ, azonban nem szeretném a gyerekeket, elveszíteni, illetve nem tudok hová menni, és ha közlöm vele ezt, úgy érzem, hogy igencsak nagy verést kapnék, tanácstalan vagyok és nem tudom mit tegyek, esetleg valaki valami javaslat?
2012. máj. 14. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnállak, a faszid egy állat, csúnyán mellényúltál.
2012. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogyha kényszerből maradsz vele azzal a gyerekeidnek többet ártasz mintha otthagyod. hidd el ők megérzik hogyha valami nincs rendben, úgyse tudod elhitetni velük hogy minden mesés. és többet árt nekik a sok veszekedés mint az hogyha csak az egyik szülő neveli őket
2012. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Költözz a szülőkhöz. Egy nap amikor nincs otthon munka stb, pakolj össze és menj a gyerekekhez, megmondod nekik h most egy ideig a nagyiéknál leszünk. Testvéred nincs? Szerintem nem hagynának ilyen helyzetben a férjed mellett.. Rendőrségen pedig feljelentést lehet tenni, a bíróság meg el tudja intézni h felügyelet mellett találkozhasson csak a gyerekekkel, vagy egyáltalán ne, és a te közeledbe se tudjon soha menni.
2012. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:

Akkor nem azt kell közölnöd, hogy vége, mert e szerint az világos.

A szexet kihagynám a helyedben. A bántalmazás bűncselekmény, a szerint kezed, a családon belüli erőszak "divatos" téma, sajnos, van erre segítség, majd keresek pár címet.

A gyerek az lényegében mindig az anyával marad, mi nagyon hülyén váltunk, de azt mondta egy bíró-haver nő, hogy ha be tudom bizonyítani, hogy az anyjuk részegen k*rválkodik a gyerekek jelenlétében, akkor talán volna egy kis esélyem...

2012. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
2012. máj. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
2012. máj. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!