Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vonzó a "Hadvezér" (ENTJ) típus?

Figyelt kérdés

"David Keirsey úgy fejezte ki, hogy az ENTJ nem képes nem vezetni."


"Nehézséget jelent számára az állandó kontrolligénye is: ő akar uralni mindent, de ha partnere túlzottan alárendelődik, megunja a kapcsolatot."


Ezzel nagyon sokat elmondtam, bővebben ezen a linken lehet olvasni róla: [link]



2012. máj. 15. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát számomra vonzóbb mint egy "papucs" fiú mert a papucs típusnál nem tudom nőnek érezni magamat, de az is idegesítő ha egy fiú mindent ő akar irányítani számomra a középút a nyerő :))

19/L

2012. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Első: Tehát legyen határozott és rendíthetetlen abban, hogy pontosan azt akarja, amit te? :)
2012. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én ISTJ - felüGyelő vagyok, szal sztem nem

NEKEM EZT ÍRJA: "Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. "

2012. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha folyamatos "harcban" kell vele állni, mert ő akar a "veréz" lenni, de megun, amikor "behódolok" neki, ideig-óráig nagyon érdekes, akár hónapokig is, de nem tudom elképzelni, hogy mellette élem le az életem. Csodák persze vannak, lehet egy szikra, ami folyamatosan feléleszti a tüzet.

Szóval vannak lányok, akiket ez vonz, de ők általában szeszélyes, harcos dívák - ők téged mennyire vonzanak?

2012. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem hogy mindenben egyet értsen velem mert az meg unalmas... hanem valamiben igen valamiben nem valahogy ilyesmire gondoltam... (ilyen mostani barátom is)

19/L

2012. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem bejön. Én ENTP típus vagyok, és nagyon szeretem a határozott férfiakat. Bár az is igaz, hogy bennem is van hajlam az irányításra, de ha az a bizonyos férfi tiszteletreméltó, akkor el tudnám fogadni azt, hogy elsősorban ő irányít. De el kéne fogadnia a vitáimat, mert csak akkor menne, ha meg tudna győzni az igazáról. Mindenesetre egy pasiban előny, ha tud vezetni, talpraesett, képes mérlegelni vészhelyzetekben, és tudom, hogy bízhatok benne, mert soha nem hagyja el a lélekjelenléte. Becsüld meg Magad, nagyon ritka példány vagy, ahogy a statisztika mutatja! :)
2012. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha egy embernek - legyen az bármilyen viszonyban velem - azt mondom az égre, hogy az bizony barna, és erre ő azt mondja, hogy valóban, akkor őt már nem tudom egyenlő partnerként kezelni. Onnantól kezdve nem adok a véleményére (mert nincs neki saját).


Úgy vagyok a lányokkal, hogy igenis legyen saját gondolata, álljon ki maga mellett, viszont ha téved, azt vegye tudomásul - én is ezt teszem.

2012. máj. 15. 23:39
 8/11 anonim válasza:

Nekem az ENTJ kifejezetten szimpatikus a leírás alapján, de nem ismerek ilyen embert a környezetemben (azt hiszem).

Én szeretem, ha megpróbálnak engem legyőzni, vagy ha vitában védhetem meg az igazam. Ha ez a típus olyan amilyennek gondolom, akkor jól bírja - az ésszerű - kritikát, és mindig van új ötlete, amit meg lehet vele vitatni.

22/L (INTJ)

2012. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ENTJ-be vagyok beleesve. Ennél jobb pasi nincs! :) Mmmm...
2013. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ENTJ 18f
2014. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!