Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz egy olyan sráccal kavarni akinek csaja van?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta,h nincsenek jóban, sokat veszekednek meg nem is mutatkoznak együtt,de tuti,h járnak, mert a srác mondta... Mit tegyek?

Próbálok nem foglalkozni a sráccal,de mindig rám ír meg a suliban is gyakran odajön...:|

Kata



2012. máj. 16. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rád tekintve ez egyáltalán nem gáz... mondjuk talán egy picit igen. leginkább a fiúnak para, hogy megcsalja a barátnőjét. a másik csajnak meg nagyon szar lesz ha megtudja... próbáld meg megbeszélni a fiúval, hogy mi legyen. de mondjuk ha a következőkben ott hagyná a csajt és összejönne veled, azért erősen ajánlom, hogy vigyázz vele! nem tudhatod, veled is megtenné-e ezt...


minden esetre remélem megoldódik, sok szerencsét!:)

L

2012. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hmmm értem, és elgondolkoztam már azon,h a másik lánynak ez milyen szar lehet... és kicsit bűntudatom is van emiatt majd megbeszélem a sráccal, hisz végülis csók vagy hasonló nem történt, csak flörtölgettünk meg talizgattunk stb. :)

köszönöm a tanácsot

Kata

2012. máj. 16. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:

igazából nem neked kell lelkiismeret furdalást érezni, a fiú a hibás, mondjuk nem igazán ismerem a helyzetet. tényleg megbeszélitek, onnan bármi lehet.:)

de amúgy az is eszembe jutott, hogy nem biztos hogy túl komolyak veled a szándékai, lehet csak ego növelés, bár tényleg nem tudom.

/első voltam/

2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha valóban ennyire rossz a barátnőjével a viszony, akkor miért lenne vele együtt? Nem mer szakítani? XD -szerintem ez hülyeség. Csak félre is akar "csajozni". Ha neked így belefér, oké, csak ne ess belé.

2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nekem azt mondta,h nem akar a bnőjével szakítani, mert akk nagyon megbántja a csajt blablabla...

Hát egyébként az is lehet,h nem komolyak a szándékai, nem tudom, olyan jó lenne ha tudnám :(

Kata

2012. máj. 16. 18:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha komolyak lennének, akkor szakítana. Ilyen nincs, hogy a másikat jobban sajnálom és inkább vele maradok. Minden ember magát szereti a legjobban, tehát, ha komolyan veled szeretne lenni, egy percig sem gondolkodna, hogy mennyire bántaná meg a mostani barátnőjét. El van ő most abban a kapcsolatban mint a befőtt, de mint ahogy már mondtam is, csak jól szeretné magát érezni, és közben meg félre "csajozni".
2012. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de érdekes... :( pedig tökre nem ilyennek ismertem meg őt :| Valószínüleg sajnos igazatok lehet, nem komolyak velem a szándékai, azt hiszem hagyom mostmár ezt a srácot :(
2012. máj. 16. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon. Így könnyűnek tűnik, de nem ismered a valódi dolgokat. Az, hogy a srác mit mond, csak az érem egyik oldala. Lehet, hogy ő csalja folyton a barátnőjét, és ezért nincsenek meg jól, nem tudhatod. Ha akarsz tőle valamit, mondd, hogy szakítson a barátnőjével, de ilyenkor képzeld magad a lány helyébe, hogy neki milyen rossz. (Én tudom, milyen, amikor a barátom a barátnőmmel jön össze, és nem kívánom senkinek:) Szóval inkább várd meg, amíg szakítanak, mert a csajnak tényleg rosszul fog esni. Plusz abba is gondolj bele, hogy ha most a barátnő mellett összejön veled, honnan tudod, hogy melletted nem fog összejönni mással?
2012. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Rád nézve nem "gáz" a dolog, de érzelmileg semmiképp sem éri meg. Egy ilyen "esélyt" csak akkor éri meg számodra kihasználni, ha nem akarsz a sráctól komolyan semmit. De ha kapcsolatra vágsz, meg arra, hogy majd elhagyja érted... azt felejtsd el.

Egyrészt nem éri meg egy olyan sráccal kezdeni, aki ilyen lazán csalja a nőjét. Nem 100%, hogy veled is megtenné, de sokkal nagyobb esélye van, mint egy olyan srác esetén, aki köztudottan hűséges típus (persze, mindenki megőrülhet 1×, és az őrültek is megváltozhatnak és lehetnek szerelmesek, de ne a kivételekből induljunk ki).

Másrészt sok esetben ez csak hitegetés és sose fog megtörténni. Ilyesmi felállás szokott lenni mikor egy házas ember szeretőt tart, mert unalmas a házassága, de elválni nem akar, mert kényelmes, meg ott vannak a gyerekek, meg minden, csak színezni szeretné az életét, nem épp erkölcsös módszerekkel.

2012. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nagyon nagy hülye vagyok :(
2012. máj. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!