Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most akkor megcsal, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor megcsal, vagy csak képzelődök? Az ágyban miért ilyen? Csak normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

a 2. kérdéssel kezdem.


3,5 hónapos a fiúnk, a terhesség alatt kb 10-szer volt szex(előtte naponta, 2 naponta), egyáltalán nem kívánta(építkezünk, munka után mindig megy dolgozni valamit a házon, sokszor nagyon fáradt, szóval megértem, meg féltette a picit állítása szerint)..

A szülés előtt semmi baj nem volt a szexszel, többször is elmentem, viszont szülés óta "képtelen vagyok rá..", csak csikló-orgazmusom van.. Na most a 3,5 hónap alatt 4szer szexszeltünk, abból 1szer mentem el, akkor is csikló-orgazmusom volt.. Kérdeztem tőle, hogy mi a baj, de a válasz: semmi.. Gyors szex, elmegy aztán hátat fordít és alszik.. Sokszor fáj is, vigyáz rám, meg mindig óvatos, de eszébe nem jut kielégíteni előjáték sincs..

Mit tegyek, hogy ez változzon? A szexet is csak én akarom, ha nem mondanám, nem akarnám az se lenne egyáltalán...


Az első kérdésem pedig ebből indul ki.. Egyáltalán nem kíván.. Vagyis azt állítja, hogy kíván, de ha én kívánok valaki nem vagyok ilyen...

Letámadtam, rámásztam, bármit csináltam mindig elutasított, ha volt is valami max 10 percig tartott, de nem nyúl magához, hiszen mindig ő alszik el előbb, mindig együtt vagyunk, ha itthon van (ami elég ritka...)..

Nehogy azt mondja nekem bárki is, hogy egy egészséges férfinek 3,5 hónap alatt elég 4 szex...?! Bármennyire is fáradt szerintem ettől függetlenül vannak igényei... Ha épp nem a háznál van, hanem csak úgy hármasban vagyunk, egész nap magyarul nincs amiben elfáradjon akkor sincs kedve és nem tudja megmagyarázni, hogy miért....


Szerintetek??


2012. máj. 17. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

3,5 hónap alatt csak 4x voltatok együtt és nem volt hüvelyi orgazmusod a 4 alkalom alatt.Ebből még ne következtess arra, hogy nem jön majd össze a hüvelyi a szülés miatt,helyre kell állnia még a testednek.Szülés után teljesen megváltozik belül a test.


Én azért nem gondolnék a megcsalásra,inkább valami lelki háttere lehet a dolognak az ő részéről! Te hogy érzed magad?Azontúl, hogy most rombolja az önbizalmad rendben érzed magad? Milyen az életetek? És az övé? Lehet történt valami az életében, valami miatt rosszul érzi magát!Mindenképp beszélgess vele,légy hozzá őszinte,de ne a szex kérdéssel kezd,hanem csak általánosságban érdeklődj!Mond el neki őszintén, hogy úgy érzed valami nincs rendben köztetek és szeretnéd megoldani!

2012. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem normális, de szerintem nem csal meg. Nekem sincs hüvelyi orgazmusom, mióta szültem és láttam a férjemen, hogy ez elvette a kedvét a szextől. Sietni kell a pici miatt, meg én sem élvezem úgy, mint régen. Én segítek magamon, szex közben is. Előtte meg mondom neki, hogy nyaljon ki, vagy egyszerűen csak ráguggolok az arcára :)

Nincs ebben semmi, kérek ha kell. Kitalálni a gondolataimat nem fogja, de így a szexet élvezem-valamennyire és ettől neki is nagyobb kedve van hozzám

2012. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az van,hogy ugyebár szültél, a gyerek ahol ki jött,ott ki tágult rendesen,hogy ki férjen a gyerek.Na most nem pontosan ugyanakkorára szűkült vissza,mint amekkora volt.és így nem élvezel olyanokat.Sok családban elő fordul,de van egy remek megoldás:intimtorna.A lényeg,hogy edzed a hüvelyedet,hogy erősebbek legyenek az izmai,és szűkölni is fog.Hogy ezt hogy kell,nézz körül neten,én már hallottam golyókról,amiket be tesz magának a nő,és próbálja bent tartani,így edzeni magát.De erről kérdezz meg egy szexshop árust,az jobban tudja majd,és ha nő(valószínű az lesz)akkor el is magyarázza,hogy kell használni.
2012. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez van, ez már nem fog változni. Én férjem ugyanezt produkálta 28(!) évesen, egyik napról a másikra semmi szex, pedig nálunk gyerek sem született. Harmadik éve élünk így, holott biztosan nem csal meg, mert mindketten otthon dolgozunk, amúgy meg állandóan a seggemben van, már úgy értve, hogy még boltba, vagy a szüleihez sem megy egyedül. Szóval nem biztos, hogy megcsal téged, de az 100% hogy ez a helyzet már sosem lesz jobb. Olvasgasd ezt a fórumot, esténként úgyis ráérsz (sajnos) és nézd, milyen sokan vagyunk, akiknek töketlen a férjük:

[link]

2012. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

A szülést követően a férfiak tesztoszteron szintje lecsökken, ami egy ősileg kódolt dolog az emlősöknél. Azért, hogy ne falják fel a kicsiket, például az oroszlánok.

Az első időszakban nem is kívánja a szexet a férfi.

Ha látni rajta vagy mondja hogy kívánja, elégítsd ki. De ne erőltess semmit, ha nem kívánja. Lehet, hogy ez most nehéz, de biztosan jobb lesz. :)

2012. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.. De ha én kívánok meg szeretek valakit akkor nem alszok minél messzebb tőle, nem küldöm el, ha csak úgy oda akar bújni hozzám, nem utasítom mindig vissza az ágyban... Elmondtam már, hogy mit is szeretnék, ő is elmondta, én meg is tettem mindent, hogy neki jó legyen, ő meg se próbálta...

Amúgy bármiről ha beszélgetnék vele "mit mondjak?" "semmi"... "nem tudok mit mondani" "nincs baj tényleg.." ezek a válaszok... Szóval teljesen tanácstalan vagyok...

2012. máj. 17. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondanám erre, hogyha nem hajlandó beszélgetni, akkor ne beszéljen, csak hallgasson meg. Elmondanám neki, hogy a szex fontos egy párkapcsolatban és ezen muszáj lesz neki is változtatnia, mert neked így nem jó. Mert mégha magához nem is nyúl, mert neki nincs igénye, attól még neked lehet és ő a férjed. Kit kérnél meg? Megkérdezném azt is tőle, hogy jó-e ez neki, hogy nem szexszeltek? Nem hinném, hogy jó neki...erre csak mondana valamit. Ha meg jó neki, akkor meg legalább téged elégítsen ki. Mert így csak élni fogtok egymás mellett, mint a lakótársak és szépen eltávolodtok egymástól. És gondolom ezt ő sem szeretné. Szóval én ezt mind elmondanám neki és ha még így sem változtat, akkor van gáz.
2012. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7/7 Teljesen igaz amit írtál, egyetértek!
2012. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4. Te mekkora egy ... vagy. Húúúú, inkább nem is idegesíts.


Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ha veled volt szülés alatt, akkor "elmehetett az étvágya" tőled, mivel végig nézte és nehezen dolgozza fel a látottakat. Sajna van, ilyen.

Feljebb írták, hogy a tested is nagy változáson ment/megy keresztül, lehet Te nem érzékeled olyannak a dolgokat, mint rég.

A negyedik válaszolóra meg ne adj, nem ismerem, de magának köszönheti a problémáját ezzel a stílussal.

2012. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem a mai férfiakat mi zajlódik le bennük.

Egyszerűen olyan nehéz megérteni,hogy a szülés után ugyanúgy nők maradtunk,sőt!Félő,hogy az anyukájukat látják bennünk...

Mi erre a megoldás,sajnos én sem tudom.Az én férjem is ilyen passzív,pedik októberben szültem és azóta semmi!!!

Nagyon nehéz,én is agyalok.

2012. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!