Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek ismerik a szüleitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Nálam se mindig volt így, hosszú idő után, de megismerkedtek a párommal. Mára nagyon megkedvelték, kérdezgetnek róla, hogy mi újság vele stb. Szóval elfogadták és gyakran találkozunk nálunk is.


Nálatok is így is van?


22 F.


2012. máj. 17. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Bár én nő vagyok és hetero, de a másik szemszögből nézve:

ha egy nap a fiam azzal jönne haza, hogy meleg, akkor én bizony meg akarnám ismerni a barátját. Ugyan úgy, mintha egy barátnőt hozott volna haza.

2012. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem nevelem ilyesmire. Szóba sem került ez soha.

De ha (érted, HA) ez lenne a helyzet, szerinted jobb megoldás lenne kitagadni? Vagy bezárni a pincébe?

Szerintem téged nem tanított meg senki soha a szeretet jelentésére.

2012. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 wiWell ***** válasza:
96%
Nekem van egy meleg barátom, már mindenki tudja hogy meleg a szulein kívul, próbáltuk rábeszélni, hogy mondja el, de nem. O már nem lakik otthon, de hazament nemrég disznóolésre és egy csajt vitt magával "álcának", egyre nehezebb, de azt mondja, hogy képtelen errol beszélni veluk.
2012. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a harmadik válaszolónak igaza van. A szülök van amelyik nehezen de egy idö után elfogadják az egészet és ha eljön az ideje vbiztosan meg akarják majd ismerni a fiuk párját
2012. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
én nem mondtam el és több mint egy évig sikerült is eltitkolnom,de megtudták végül.Sajnos nekem nem fogadták pozitívan,de az idő elteltével megbékéltek
2012. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen szüleid... csak sajnálni tudom őket!
2012. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem kéne olyan kis szarosoknak válaszolgatni, akik mérföldekre állnak a szülőségtől..

Másrészt viszont kérdező te a szerencsések közé tartozol hogy így állnak hozzátok a szüleid:)

2012. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Kik azok a kis szarosok akik mérföldekre állnak a szülőségtől?
2012. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kilences, ezt a szöveget Vona Gábor kezdte, a többiek meg azóta fújják. Nem túl eredeti, és nem is hiteles. Arról például még senkit nem hallottam kiakadni, hogy ne nevezzük a természetvédőket zöldeknek, mert a zöld egy szép magyar szó. Ez nem a szóról szól, ez egy tömeghisztéria, csak van, aki már felülemelkedett rajta.

Én is arra nevelem a gyerekeimet, hogy legyenek tisztában önmagukkal, és fogadják el a másságok, és két dolgot remélek:

- nem fognak a saját nemükhöz vonzódni, mert attól nehezebb lenne az életük,

- ha mégis, akkor meg nem fognak előttem titkolózni.


39F

2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Én 16 éves vagyok. Édesanyám kb. 1 éve tudja rólam, és apá meg a mostohaanyám 2011 november 13. tudta meg. Apám ki volt akadva, édesanyám is. De nem kellett sok idő kb 2-3 hét és elfogadták. Most újabban nem téma. Nekem is volt egy barátom...apám látta párszor, unokatesóm megismerte. Apám és mostohám tudták h ő a barátom, és eleinte kaptam 1 hónap gondolkodási időt, h meleg vagyok-e vagy sem ( apám azt hitte h inkább megjavulok, csak h kimehessek ) de én nem változtam meg. Aztán kb. 2 hét múlva kiengedett. Most már teljesen elfogadta.

de ha netalán új barátod van, vagy szakítasz vele, akkor a kapcsolat befejezését vagy az új kapcsolat bejelentését NE az ebéddel tálald! Ezt mondták nekem, és én betartottam és azóta béke van :)

2012. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!