Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves lányhoz túl öreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lányhoz túl öreg egy 19 éves srác?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mi is ennyi idősek vagyunk, lényeg a szerelem, régen rossz, ha a kor miatt nem lehet. :)
2012. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen túl öreg. :DD


Ezen mindig behalok, amikor kis 14-17 éves lányok írják nekem, hogy túl öreg vagyok a 22 évemmel. Erre csak azt mondom, te meg túl fiatal vagy és éretlen, nekem olyan lány kell, aki alkalmas egy komoly kapcsolatra és nem gyerekeskedik a korkülönbség miatt.


Igen, te túl fiatal vagy a sráchoz, ha így gondolod, hogy tú idős hozzád. Szólj szegény srácnak, hogy hagyjon téged békén és kerüljön minél messzebb el, keressen értelmes, normális lányt, aki nem ilyen felszínes.

2012. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
pont jó
2012. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És a szüleim miért gondolják hogy túl fiatal vagyok még ahhoz h legyen barátom? :S
2012. máj. 23. 19:42
 5/16 anonim válasza:
Szerintem nem ,csak ket ev a kulombseg . De a o mastakar mivel o mar nagykoru ,es te meg nem ! Hat attol fugg ha szeret es tiszteletben tartja ,,dontesid'' akkor szerintem nem oreg a lanyhoz.
2012. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a korával :) Csak mondom a szüleim...
2012. máj. 23. 19:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát te még túlságosan éretlen vagy akkor egy kapcsolatra. Vagy szereted és felnősz hozzá és nem izgat a szüleid szava, vagy maradsz egyedül addig, amíg 18 leszel.
2012. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 19:43


Akkor a szüleiddel van a probléma...

2012. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
elnezest kicsit rosszul megy a billentyzetem . remelem megertitek .de az elottem szoloknak is van valami a mondanivalojukban .
2012. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mégiscsak a szüleim...de nekik kéne megérteni az egészet :/
2012. máj. 23. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!