Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-35-40 éves nők! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35-40 éves nők! Nektek tetszenek a huszonéves fiúk?

Figyelt kérdés
ha úgy adódna akkor kezdenétek egy izmos, magas, értelmes 5-10 évvel fiatalabb sráccal?

2012. máj. 23. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
aza gond, hogy a környezet nem nézné ezt jószemmel... viszont ha nem lenne mindenki rosszmájú akkor szerintem simán lehetséges lenne ilyen is. de az emberek, különösen a magyarok nagyon gonoszak tudnak lenni, még a barátokkal is
2012. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát igen... ebben sok igazság van.

de ha nem komoly kapcsolatról beszélünk hanem kölcsönös szimpátián alakuló kellemes időtöltésről?

egy idősebb nőnek jól esik ha egy fiatal srác dícséri?

egy sportos fiatal srácra beindul egy 30-as nő?

2012. máj. 23. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Nekem már van három gyerekem, nem kellene egy negyedik... 37N
2012. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem említett gyereket :D
2012. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a fiatalságod fogja megfogni őket. Az én barátnőm is visszautasította a fiatalabbakat, de nekem szerencsém volt. Mi sosem éreztük a korkülönbséget.
2012. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, illetve van egy drága kis srác, akiért odáig vagyok... na mind1. Tetszik ha udvarol, ha keres, ha kényeztet, cserébe sok mindent kap az ágyban, de vigyázz! Ha olyan 30-as 40-est találsz, aki nagyon megfog pl. a gondolkodásával, érettségével akkor egy jó 10 évig nem fogod a helyed megtalálni, mert egyik korodbeli sem lesz neked jó. Szóval kétélű fegyver, mert amíg vele töltöd az időd, az szuper, de utána folyton csak keresni fogsz valakit, és nem nagyon találsz majd olyat, aki jó lenne.
2012. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is bejönnek a fiatalabb pasik. adnak magukra, soknak jó a stílusa, van céljuk és nem ritkán ííírtó szexik. Jól esik, ha megnéznek, ha fel tudom hívni a figyelmüket. Nem űzöm ezt versenyszerűen, csak elmondtam a véleményem. Ja, és nagyon-nagyon jó a fantáziájuk. :) ha még izmos és magas is, miért ne?
2012. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
40%
Utolsó dislike. Persze és akkor a kacis pasiknak esélyük sincs. Mindig csak a magas, jó képűek. Utálom az ilyen gondolkodásúakat.
2012. aug. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, de csak komoly kapcsolatra, és ha férfiként viselkedik, nem kisfiúként.

34N

2018. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!