Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megőrülök?

Figyelt kérdés

A férjem kb. 1 hónapra kiment külföldre dolgozni és én pedig nagyon magam alatt vagyok, egyfolytában pityergek és szomorkodom, nagyon hiányzik! :(

A barátnőmmel nem tudok találkozni, mert nem ér rá.

Nincs senkim. Egyedül vagyok, 28 éves nő vagyok.

Nagyon szomorú vagyok és úgy érzem megőrülök! :((((((


2012. máj. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyere át!
2012. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézz át a szüleidhez, az jót tehet :) vagy más családtagokkal csinálj programokat, esetleg beszéld meg a férjeddel, este videochateljetek vagy beszélgessetek telefonon kicsit mindig :) fel a fejjel, sztem te is hiányzol neki annyira!
2012. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De a szüleim azok nem itt laknak.

A férjem pedig nem mindig ér rá.

És kamerán meg amúgy sem láthatjuk egymást, mert nincs kamerám.

2012. máj. 25. 12:18
 4/5 anonim válasza:
Merész gondolat, de esetleg gondolkodj el rajta. Mit szólnál, ha beköltözne melléd egy cica vagy egy kutya? Biztosan lefoglalná a fölösleges idődet és gondolataidat. Kapnál tőle szeretetet és nem lennél egyedül. Azt viszont ne felejtsd el, hogy ha elvállalod valamelyiket, akkor felelős vagy érte és nem teheted csak úgy ki, ha visszajön a férjed.
2012. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!