Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszel a sorsban? Előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a sorsban? Előfordult már veled, hogy ismét összejöttél a szakítás után a volt pároddal és esetleg házasság vagy hosszú boldog párkapcsolat lett belőlle?

Figyelt kérdés
Hiszel abban, hogy ha szakítás után a későbbiekben ismét összejössz a volt a pároddal, a sors ismét az utadba sodorja, az azért van, mert a sors neked szánja, egymásnak szán titeket?
2009. jún. 29. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
épp most történik velem hasonló, és igen.. hiszek benne, h vmi oka biztos van annak, h a sors visszasodort hozzá :) nagyon örülök h így alakult
2009. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.Szakítás után semmi értelme újrakezdeni,ami már 1x megbukott 2-re sem fog menni.Elveszik a bizalom,és a másik iránti megbecsülés.
2009. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egy hasonló helyzetben vagyok most, szóval hiszek benne!:D Amúgy egyik osztálytársam is már több, mint négyszer szakított a barátnőjével, de kis idő után mindig újra összejöttek és még most is együtt vannak. Szóval van ilyen, én hiszek benne!;):D
2009. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sokban függ a szakítás jellegétől is. Ha haragban váltak el a felek, akkor szerintem biztos hogy nem, ha azonban tőlük független események/helyzetek (távolság, családi tiltás vagy valami) választották szét őket, akkor van esély rá.
2009. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen hiszek. Én is voltam a páromtól külön 2,5 hónapot, de nem harmadik személy miatt, csak egyszerűen gondok voltak köztünk.

Aztán kibékültünk, és ma már 7 éve házasok vagyunk 2 szép gyermekünk van, és boldogok vagyunk, reméljük így is marad.

Szerintem nekünk jót tett az a kis szünet akkor.

2009. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Sors?? ezt minek neveznéd...? 5 évig volt meg a párom 1,5 hónapja szakított velem, minden reggel mentünk közösen dolgozni és megálltunk egy ház előtt a túloldalt volt a péksütis bódé

Szakított velem és a kocsival most is éppen ott áll mert ott lakik az új pasija abban a házban ami előtt mi minden reggel megálltunk... Akit neked szán a sors az nem hagy el főképpen nem egy másik miatt. Ha a később vissza akarna jönni akkor sem kellene nem tudom hogy sokan miért a vannak vele így hát megcsalt lefeküdt mással őt csókolta neki mondta hogy szeretlek miközben eszébe sem jutottál.. hát nem soha többet ne is lássam...

2009. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!!!!!

mi a párommal többször szakítottunk de nem azért mert nem szerettük egymást és májusba múltunk egyéves házasok

ÉN HISZEK A SORSBAN ÉS AKKOR IS TUDTAM H NEKI ÉN KELLEK ÉS NEM ADTAM FEL ÉS LÁSS CSODÁT BOLDOG HÁZASSÁGBAN ÉLÜNK!!!!!!!!!

2009. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!