Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Rászánom magam,hogy felajánlom,hogy hazakísérem suli után,ha már ugyis egyfelé lakunk..

Számításaim szerint nem fog nemet mondani..miről dumáljunk.. ha éreztetni szeretném vele,hogy bejön de ha ő nem igy érez ne gyuljak be..?

Néha találkozunk igy futólag,van hogy ő köszön előre mosolyog meg minden,máskor szinte nem is köszön.. Szerintetek érdemes megpróbálni?


2012. máj. 27. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azzal hogy felajánlod kíséreted, már kifejezed a szimpátiádat. Azzal, hogy elfogadja már pozitívan visszajelez.


A többi meg megy magától.

2012. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenféleképpen megér. Nem tudom, osztálytársak vagytok-e, de megkérdezheted tőle, hogy milyen volt a napja, mit fog csinálni a nyáron stb. Amúgy szerintem ha nem ismered őt annyira, akkor még ne nagyon éreztesd vele azt, hogy bejön neked, először inkább csak ismerkedjetek, "tét nélkül" beszélgessetek, kísérd haza őt többször is, ha lehet. Több beszélgetés során ő is jobban megismer téged és te is őt. Azt figyeld meg, hogy ő visszakérdez-e, érdeklődik-e veled kapcsolatos dolgokról. Ha igen, akkor valószínűleg kölcsönös a szimpátia. Most még inkább csak lazán dumáljatok, ne nyomulj rá, ne a potenciális "zsákmányt" lásd benne. Inkább csak fokozatosan közeledj hozzá, szerintem csak később éreztesd vele, hogy tetszik neked, most még talán túl korai lenne. Próbálkozni meg sose szégyen, ha nem próbálkozol, akkor lehet, hogy elszalasztasz egy lehetőséget. Csak ügyesen, sok sikert!
2012. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!