Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok? Ti elutasíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Ti elutasítanátok?

Figyelt kérdés

hát most nemrég voltunk kirándulni.. és az egyik este átmentem a barátomhoz olyan háromnegyed 10 körül... (-:

és odaültem az ágyához. ő mondta hogy feküdjek mellé. nem ellenkeztem. és puszilgatta a nyakamat, ami nagyon jó érzés volt. Az egyik haverja be is szólt hogy ők is itt vannak :P . és velem akar aludni! Persze semmi szex. Csak olyan jó volna vele lenni, ugyanazt érezni mint akkor. Sajnos a jövőben nem nagyon fogunk tudni találkozni, max két hetente. :(

a kérdésem konkrétan az lenne hogy:

Ti mennyire lennétek ellenére egy ilyen kis éjszakában?

Ő 15 én 14.

A válaszokat is előre köszönöm :)



2012. máj. 28. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Óh..már ilyen fiatalon szexelnek a tizenévesek?

Szerintem még várj egy kicsit..

2012. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írtam hogy semmi ilyen...
2012. máj. 28. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi a kérdés? hogy még feküdj-e vele egy ágyba és élvezzétek-e egymás társaságát így hogy puszilgassátok egymást, de semmi komoly nincs? mért ne? :)
2012. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a lényeg az hogy egyikünk sem akar szexelni meg hasonló... csak azért olyan jó volna ezt a pici időt is együtt tölteni..
2012. máj. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!