Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

barátnőm szakítani akar velem mert kiderítette,hogy füvezek...(2 hetente 1x nagy cucc) mondtam neki hogy akkor ő meg a cigarettát rakja le...erre ő hogy az nem olyan egyszerű,én meg hogy na akkor 2-en vagyunk :D,3 napja nem is beszéltünk

szerintetek mi az aranyközépút?



2012. máj. 28. 22:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ha-ha a kis humor herold :D,fű se illegális--->Hollandiában :D
2012. máj. 28. 23:08
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mi olyan nevetséges abban, ha valaki füvet szív. Olyan jót mosolyogtok rajta, nekem ez valahogy nem vicces, én láttam olyan embert, aki ugyan megmaradt a fűnél, de a vége az lett, hogy állandóan csak erről beszélt, más témája nem volt, a munkahelyét otthagyta, mert azt mondta "fáj" gondolkodni, pedig egy vezető beosztásban lévő ember volt.


A másik pedig szépen egyre erősebb kábítószerekre váltott.


Szóval lehet, hogy nektek buli az ilyesmi és jó poén, de azért gondoljatok bele, hogy eleinte ezek az emberek is így gondolták és hogy nem véletlen mondják sokan, hogy ne. Nem rosszat akarnak nektek.

2012. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:13---


Nem tudom ez ember függő is valszinüleg. 8. éve szívok és semmi baj nincs a jelenlegi környezetemmel..


Legjobb barátom meg már nem is számolja most 35 és valahogy úgy kezte ahogy én nagyon fiatalon és hát rá sem mondhatnánk ,h szegény :):D

2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23:08 az az ember elég gyenge lehetett belsőleg.
2012. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
KÉne egy kis fű srácok, valaki tudna küldeni? Priviben írjatok!
2012. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Tessék nyomozó

[link]

2012. máj. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Rosszat linkeltem

[link]

2012. máj. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szokj le, vagy keress olyan barátnőt, aki ezt elfogadja.

Nem kell a csajnak is szívnia, csak ne akadjon ki, ha te csinálod. :D

Én nem élek vele, de baromira nem érdekel, hogy más csinálja vagy sem, mindenkinek a saját döntése. 25L

2012. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem gyenge ember volt, csak ember, ő 10 évig rendszeresen füvezett.


Tudjátok a legnagyobb baj, hogy régen még az volt a menő, ha valaki elcsent egy pohár bort, vagy egy szál Kossuth cigarettát, ma pedig már gyakorlatilag hülyének nézik azt, aki szót emel a füvezés ellen. Mi lesz 10 év múlva? Az én gyerekem minden hétvégén heroinozni fog, mert arra is ráfogja valaki, hogy mértékkel nem árt?


Semmivel nem vagytok különbek ti sem, mint azok az emberek, akikről fent írtam és senki nem így tervezi tudatosan az életét, de ez sajnos azzal megtörténhet, aki csinálja.


Abba is gondolj bele, hogy ha a te kislányod csinálná ezt vihorászva te mit éreznél.

2012. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
a heroint és a füvet azért ne hasonlítsuk össze,mert fényévek vannak köztük,és az utolsóra vissza térve,én fogom engedni hogy a gyerekeim füvezzenek,mértékkel és 18 év fölött...de nagyon elkanyarodtunk a témától
2012. máj. 29. 13:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!