Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban meg lehet menteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meg lehet menteni egy már-már haldokló házasságot?

Figyelt kérdés
A házasságunk nagy veszélybe került...miattam.Szeretem a páromat,mint embert,mert nagyon jó ember és tudom,nála jobat sehol sem találok.Csakhát a szex....valamiért bennem kihaltak a vágyak iránta és bármennyire is szeretném már nem akarom megcsókolni sem.Valamiért a testem lelkem hadakozik ellene.Lehet ezen még segíteni?

2012. máj. 29. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezen? Max akkor ha póthajat ültet be,elmegy kondizni hogy megszűnjön a sör hasa,a fingásból is visszavesz egy kicsit,és megpróbál legalább heti háromszor tisztálkodni.

Különben nem.

2012. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így érzel, teljes mértékben meg tudom érteni a problémádat, mert ugyanebben szenvedek. Én is szeretném visszahozni a régi tüzet, vagy legalább is csak valami ahhoz hasonlót, de egyszerűen nem megy. Ilyenkor tanácsolják a szexuálpszichológust, talán az tud segíteni. Mert általában lelki ok van ezeknek a hátterében, nálunk legalább is biztosan.

Van valaki más, aki iránt érzed a bizsergést? Vagy egyáltalán nem kívánod az intimitást?

2012. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom,h miért változott ez meg nálad, talán visszakéne valahogy hozni a régi időket, amikor ez nem állt fenn.

Kérdezd meg magadtól,h mindent megtettél annak érdekében,h megmentsd a házasságodat?

Ha miattad van, tegyél ellen. Ha mindent megtettél érte, s akkor is így érzed, akkor előre sajnálom a következményeket...

2012. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Soha nem léptem félre de azt hiszem lenne igényem rá,mármint a testi érintésekre de vele sajnos nem megy.Gondoltam a sexuálpszichológust de nem tudom hogyan segíthetne...

Te mit tettél meg annak érdekében kedves második válaszoló hogy jobbra forduljon a helyzet?ú

Az első válaszolónak üzenem hogy ha értelmes dolgot nem tud írni akkor maradjon csendben...Nem minden férfi büdös szőrös és elhanyagolt,persze mindenki magából indul ki.

2012. máj. 29. 12:50
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkorpedig depressziós lettél,vagy frigid.


keress meg egy orvost

2012. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Próbáltam előhozni a szép emlékeket, elmentünk kettesben kikapcsolódni pár napra, hogy felelevenítsük a régi szép időket, más szemmel próbálom őt nézni, de valamiért nem nagyon megy. Az igazság az, hogy ő olyan dolgokat tett korábban, amit nem tudok neki teljes mértékben megbocsátani, és vannak rosszabb pillanataim, amikor ezek előtörnek, na akkor teljesen elfordulok tőle és rágom magam, hogy ez sosem fog elmúlni.

Én már sajnos odáig jutottam, hogy másra vágyom... talán ez az utolsó csepp a pohárban nálunk... de ha te még nem vágyódsz konkrét személy után, csak a testiség hiányzik, akkor talán menthető a dolog.

Menjetek el valahova kettesben kikapcsolódni, lehetőleg legyen benne egy-két együtt töltött éjszaka is, és próbálj kicsit ellazulni, elmerengeni azon, amikor még minden rendben volt és hagyd magad elcsábítani. Kívánom, hogy sikerüljön!

2012. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Elmondomén,mi a bajotok...


Apuci aranyos,megad nektek mindent,főleg a biztonságot.

De szívesen elhancúroznátok mostmár /ennyi év elteltével/ egy virgonc kis dákóval,mi?


lehet hümmögni,meg durcáskodni,akkor is ez a helyzet,nemkell álszentkedni! XD

2012. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ismét 2. vagyok. Hát akkor kedves utolsó, kiprovokáltad, tessék!

Apuci nálunk megcsalt amikor terhes voltam a közösen várt babánkkal, elverte az összes spórolt pénzünket egy befuccsolt vállalkozásba, azóta is az adósságait fizetem, merthogy a kedves még az állandó munkahelyét is otthagyta, mert nem jött ki a főnökével, majd egy évig nem talált normális munkát, most meg minimálbérért dolgozik, de amit keres és nem vonja le az adóhatóság, azt beletankolja az autóba, hogy mehessen a kocsmába a haverokhoz... na erre varrj gombot. Elnézést mindenkitől akire nem vonatkozik!

2012. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg. Ha mindketten akarjátok.
2012. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves 13:11,őszintén sajnálom,de tényleg.

Viszont Én a kérdező esetéből indulok ki,aki magyarázatot keres a gondjaira...

Én (ha kicsit nyersen is) de megfogalmaztam a problémáját:$

2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!