Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok megcsalt volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok megcsalt volna, akkor összejönnétek vele újra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, eltelt volna 1 év közben. Aztán összejöttök vele, családot, gyereket terveztek. Az már jelenti azt, hogy túllépett az illető a dolgon? A párja közben mindent megtesz azért, hogy megmutassa, soha többé nem fordul elő, szó szerint fényesre van nyalva a az illető feneke.


Akkor már nem hihető a bizalomra hivatkozni, ha fél év után mégis szakítani akar vele nem?


Mielőtt ítélkeznétek, nem én vagyok ebben a helyzetben, az ismerősöm akar erre hivatkozni, de véleményem szerint akkor nem jött volna újra össze a lánnyal, és nem tervezett volna vele közös életet. Ha nem bízik benne, akkor már az elején érezte volna. Legalábbis én így gondolom.


2012. máj. 29. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha nem mondom, hogy soha, de nem vagyok egy könnyen megbocsátó fajta. Egy év amúgy sem túl hosszú idő egy ilyen dolog elfelejtéséhez, de több év után tiszta lappal kezdve talán, de nem valószínű.
2012. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, de a kérdésben kifejtettem, hogy a srác hogyan állt a lányhoz, most fordult egyet, mert a munkában szorongatják, és a lánnyal szakítani akar, mert nem bízik benne.


Én úgy gondolom, hogyha ez igaz volna össze se jött volna vele újra. Szerintetek?

2012. máj. 29. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Lehet, hogy valami megváltozott, aminek esetleg nem is tulajdonított lehetőséget, ezért el sem mesélte neked. A bizalom egy-egy apró jeltől is össze tud törni már ilyenkor, amikor van egy megcsalás-szál a történetben.
2012. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor nem terveznétek vele összeköltözést, meg gyerekeket... Nekem ne mondja senki, hogy a lány mindent megtesz, és a srác egyik napról a másikra nekiesik.
2012. máj. 29. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:

De, van ilyen.

Nemrég én is felmelegítettem hasonlóképp egy kapcsolatot: hasonlóképp családot, gyereket terveztünk, összeköltöztünk. Három hónap után mint akit kicseréltek, egy szó nélkül dobtam a srácot, de ő sem volt meglepve. Nekem új munkám lett az alatt a három hónap alatt, és ő ezt nem bírta elviselni, és ez egyik pillanatról a másikra szétverte a kapcsolatot. (A történet persze ennél kacifántosabb volt, de a lényeg tkp ennyi.)


24/N

2012. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem pont ez,hasonló volt:Összeköltözés,gyerektervezés,erre a csaj le akart cserélni egy másikra.Szakitottunk,a másiknak nem kellett,vissza akart jönni,de nekem már nem kell.Már nem bízom meg benne többet.
2012. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő: de ti nem amiatt, hogy megcsalt, nem bízok benne mentetek szét... A 24 nő azért, mert a srác nem bírta elviselni a munkáját, a másiknak meg jött más. Ott már természetes, hogy nem bízol benne. De ha ez nem lett volna, együtt lennétek.

Itt a lányt tényleg úgy képzeljétek el, hogy pasival nem beszél, csak a sráccal, keresi, támogatja. Én úgy látom a srác gyerek még, azt hitte könnyebb egy kapcsolatot fenntartani. Első párja a lány egyébként, és nem is nagyon érdekli a párkapcsolat.

2012. máj. 29. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megpróbálta, hátha még mindig szereti és túl tud lépni a megcsaláson, de mégse jött össze. Ehhez kellhetnek hónapok is akár. Egyébként én nem hiszem, hogy valaha újra össze tudnék jönni valakivel aki megcsalt, egész egyszerűen onnantól nem lehetnék biztos benne, hogy valóban megváltozott, vagy csak ügyesebben hazudik.
2012. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 14:49 vagyok megint,az mindegy,hogy megcsalás,vagy meg csalt volna,ha a nővérei nem lennének ekkora qrvák,és nem akar rájuk hasonlítani.A lényeg a szándék,ami mögötte van+Az én exemnek vannak sunyi dolgai,sokat hazudozott,titkolózott elöttem.De a lényeg akkor is az,hogy ha valaki bármi módon elveszíti a bizalmat(nálam legalábis)nem kapja vissza többet soha.
2012. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, elsőre megcsalás miatt mentünk szét, ezért kezdtem úgy, hogy újramelegítés volt.
2012. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!