Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az beteges, ha a jövőmet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges, ha a jövőmet csak egy egészséges, árja csajjal tudom elképzelni?

Figyelt kérdés
Szőke haj, kék szem. Ezek vonzanak csak. Ha magas a lány, az sem gond.

2012. máj. 30. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én néha úgy érzem, hogy nekem náci pasi kell. Persze nem az ilyen kis mű izék...
2012. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak eléggé bebeszélted ezt már magadnak! Én nem hiszek az ilyen beskatulyázott szövegben, hogy ő meg ő az esetem, és más milyen szóba sem jöhet...ez szerintem nagy hülyeség, de hát az is igaz, hogy mindenkinek másak az igényei partnert illetően... Ne csak a külsőre koncentrálj, fektess hangsúlyt a belső értékekre is ;) Lehet, hogy jobban jársz ;)
2012. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Német vagy? Ha nem akkor,hogy vagy árja?..
2012. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Cigánynak meg hasonló alja néppel én se kezdenék nyugi!

De ezzel szerintem nem vagyunk egyedül, kinek kell egy dögevő?

2012. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én szőke hajú, és kék szemű vagyok :'D
2012. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
majd ha egyszer berobban az életedbe valaki akit mindennél fontosabbnak érzel akkor már nem fog érdekelni, hogy milyen színű a szeme vagy a haja. :)
2012. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Először tedd magad tisztába az árja fogalommal.
2012. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Először nézz utána, hogy mit jelent az árja...
2012. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok árja. Barna hajam, barna szemeim vannak. A bőröm fehér.

Igazából az tetszik, ha valaki jó genetikával rendelkezik.

A náci ideológiát nem érzem sajátoménak, talán annyit, hogy az egészségesebb utódok érdekében a megfelelő tulajdonságokat előnyben kell részesíteni.

Ha egy ilyen lánnyal vállalnék gyereket a későbbiekben, az előnyös lenne, mivel a genetikai változatosság így nagyobb lenne, mint egy hozzám jobban hasonlító lánnyal.

A belső értékekre is figyelek, de ez a gondolat már a tudatalattimban is befolyásolja, hogy kit találok vonzónak.

2012. máj. 30. 13:39
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad, hogy szőke hajú, kék szemű??:D

az árja nem azt jelenti, hogy valakinek szőke haja és kék szeme van...

2012. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!