Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék leszokni róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszokni róla? Sokat vagyunk együtt általában, de mikkor nem vagyunk azt hiszem megörűlők és egyre kevesebb időt tőltűnk el.

Figyelt kérdés
szépen lassan szeretnék leszokni róla.miket javasoltok hogyan?probáltam programokat szervezni nélkűle de nagyon hiányzot.Mit csináljak h nefáljon a kűlőnlét?ne zavarjon hogy mással is találkozik?hogyan engedjem el?
2012. jún. 1. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Egy szakításon vagy túl?
2012. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát csak tervezem és nem akarom hogy nagyon rossz legyen és hogy hogyan tudnék leszokni róla ?(folyamatosab)mert nem jo nekem ez a csapongás hol sokat vagyunk együtt (télen)most meg egyre kevesebbet;(
2012. jún. 1. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jó ötlet csinálj nélküle programokat barátnökkel menjetek valahová foglald el magad szerezz hobbit menj strandra kirándulni akármi idövel könnyebb lesz hidd el csak az elején nehéz
2012. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy igaz szerelmet érzel iránta vagy csak egyszerüen tetszik.Ha szerelmes vagy belé akk. 90% az esélye hogy az életedet befolyásolja ha nem akkor hamarosan elmúlik, de ameddig nem szakítotok addig nem kéne fáljon a különlét.Persze a távollét az nagy fájdalmakat tud okozni, de a bizalom minden kapcsolat alapja.
2012. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem szoktam ilyenekért szólni, de ez durva :D:D


tőltűnk ?:DDDDD

nefáljon

kűlőnlét

hiányzot


na bocsi :) amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak menj el te is bulizni ismerkedj másokkal.

2012. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mért akarsz szakítani?
2012. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!