Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket is zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket is zavarna, ha a barátnőtök legjobb "barátnője" egy meleg srác lenne?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy a barátnőm úgymond legjobb barátja 1 homoszexuális fiú, sokat lógnak együtt, ami már meglehetősen zavar. Vásárolgatnak, autózgatnak, bulizgatnak, "telcsiznek", stb. Megmondom őszintén, ha egy lánnyal csinálna hasonlókat, egyáltalán nem érdekelne, de könyörgöm, mégiscsak egy pasival járkál mindonhová. Azt mondja, hogy benne sokkal inkább megbízik, mint bármelyik lány-barátnőjében, meg már ismerik kb. 15 éve egymást, egy időben még a középsuli alatt jártak is. Próbálom én is elviselni és jó képet vágni a dologhoz, de nagyon nehéz. Ráadásul a srác még hetero szemmel nézve is úgymond jól néz ki (kisportolt, izmos test, menő frizura stb.), soha nem feltételeztem volna róla, hogy meleg, és tudom hogy hülyén hangzik, de néha féltékeny vagyok rá, pedig a srácnak barátja van, szóval tényleg meleg.


23/F



2012. jún. 1. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
zavarna. eléggé homofób vagyok
2012. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
idefigyelj: attól hogy meleg még simán megdughat úgyhogy igen , zavarna.
2012. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
hát igen is meg nem is!!!csak ne terelje rossz irányba.mert nem ez a normális élet!!!!!!
2012. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Kezeld úgy, mint egy lányt. Ennyi:D Ha meleg, akkor meleg. Nem fog rámozdulni a nődre.
2012. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Legalább nem akarnám megcsalni a legjobb barátnőjével :D


viszont kisit zavarna.

2012. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan :3
2012. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
3%
Persze, hogy zavarna, mi van, ha csak biszexuális és közben kúrja a nődet? :)
2012. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj akit én ismertem melegeket azok egytől egyig hisztisek, pletyisebbek voltak mint mi csajok ráadásől ketten még jó beszólogatósak a ducibb lányoknak amiből csak júgy sütött a női test iránti irigység. Szóval neféj, nemhiszem, hogy barátnőd ilyen "barátnővel" akarna ágyba bújni, nem véletlenül te vagy a párja. :)

Lényeg, hogy ne ellene uszísd hanem te édesgesd mégjobban magadhoz barátnődet kimutatva az érzelmeid. Így ha valamikor is ellened hangolná vagy mitomén akkor barátnőd érezheti rád tényleg számíthat.

2012. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell azért általánosítani előző...

Gondolom a barátnőd kb vele egykorú így 15 év az hosszú idő nekik. Nem ismerem a kapcsolatotok de valószínű (korodból ítélve), hogy ő mellette lesz akkor mikor már te nem akarsz.

Tartsad tiszteletben, esetleg beszélj velük erről de semmiképp ne áskálódj ellene.

Engem is nagyon zavarna hasonló eset (sőt jobban is), de mondom tiszteletbe kell tartani. Ha fontosak egymásnak akkor azok.

2012. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%

Hát eléggé zavarna , UTÁLOM A MELEGEKET

Jól megverném >:D

2012. jún. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!