Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye kérdés de, hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés de, hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés

Tudom elég gáz de 21 vagyok és még nem volt barátnőm , de nagyon szeretnék.

Csak az a baj hogy félek megszólítani a csajokat, mert nem tudom hogy bejövök-e nekik vagy nem , és hogy van-e barátjuk vagy nincs.


Szóval hogyha megtetszik egy lány akkor hogy kezdjem , mit mondjak neki ?

És mikor lehet rákérdezni hogy foglalt-e ? -az elején vagy ha már beszélgetünk egy ideje ?

Én minden nap járok vonattal , metróval ott lehet csajozni ?



2012. jún. 2. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehát hogy megtudd a kérdéseidre a választ a lányokat kell szórabírnod,ha ők nem utasítanak el vagy mondják hogy már foglaltak akkor addig miért gondolsz ilyenre?


A másik meg,nem is annyira helyfüggő(ésszerű keretek között),inkább a személyiséged döntő hogy normális lányba botolj.

2012. jún. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sok gyakorlással. Önbizalommal ja és tét nélkül!!! (ne rakj magadra semmi terhet)
2012. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 wasdevilol válasza:
100%

A lényeg h legyen kapcsolat köztetek bármilyen csajjal lehet dumálgatni én pl mindig általános témákkal kezdek a bemutatkozás után(idöjárás suli hogy vagy stb..) ezzel kb 10-15 percet el lehet dumálni és le lehet vágni ha nincsen esélyed a csajnál. utána én mindig bedobom h pasik? vagy h hogy álsz a pasikkal? ebböl meg végképp tudod h mi a szitu..


de a legfontosabb h mindent önbizalommal adj elö akár kamu akár bármi mást tolsz a csajnak mert aki dadog izgul kussol annak nincsen esélye semmilyen csajnál a lényeg h mindig legyen téma és onnan megy magától minden én a helyedben a szórakozó helyeket házibulikat egyéb találkozókat ajánlom inkább mint a tömegközlekedést :D

2012. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
pl: látsz 1 csinos csajt a metron odamész hozzá és mondod neki hogy : szia nagyon csinos vagy nem lenne e kedved megismerni. enni1 fagyit stb. ha igent mond akkor nyert ügyed van és csak akkor kérdezd meg hogy van-e barátja ha már jobban megismerted
2012. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

a flörtöt kellene gyakorolnod,vagyis,hogy semmire ne adj egyenes választ és őt se vedd túl komolyan.

pl csaj-mi a foglalkozásod?

te-eldobható öngyújtókat javítok.

csaj-meghívsz egy italra?

te-nem,de ha te meghívsz elfogadom.

csaj-nekem a magas,gyúrós négerek jönnek be.

te-milyen szerencse,van pont egy ilyen ismerősöm,bemutassalak neki?

cs-túl fiatal vagy hozzám.

te-igazad van.nem kellene ilyen öreglányokkal kezdenem.szólíthatlak mamának?


azt meg hogy foglalt-e soha ne kérdezd.

ha dugni akar veled,akkor a legkevésbé sem érdekli őket,hogy van-e palijuk.

2012. jún. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Ej... a legtöbb válasz vagy csajozós oldalak tanácsai, vagy alapból hülye ötletek.

A legalapabb, hogy kellő önbizalmat építs fel magadban. Ezt úgy tudod gyakorolni, hogy odamész egy lányhoz, és megkérded mennyi mondjuk az idő. Ebben semmi extra nincs. megköszönöd, és megy mindenki tovább. Ha ezt sokat csinálod, akkor hidd el egyre magabiztosabb leszel, és utána már lehet tovább menni. Kicsit lehet szinezni a sztorit a jókedv és a gördülékenység fokozása végett:

"szia, reggel beledobtam egy tócsába a telefonom és megfulladt... nem tudod mennyi az idő? - mond valamit a csaj, - Köszi szépen. Őrület ez a nap. Manapság telefon nélkül olyan mintha egy lakatlan szigeten lenne az ember, mert nem tud senkivel kommunikálni kb... veled volt már ilyen?" és már beszéltek is. De ez csak egy példa.

A lényeg: Minél hétköznapibb, és egyszerű kérdésekkel kezdj. Sose ronts ajtóstul a házba. Először tök általános dolgokról beszélgessetek, és lényeg hogy jó kedvben. Nehogy panaszkodj hogy milyen szar az élet vagy ilyenek! A végén zárhatod azzal, hogy (ha már a telefonos sztorinál vagyunk) felírnád a számát, és ha sikerül beszerezned egy telefont akkor majd rácsörögnél, és nyugodtam körülmények között folytathatnátok a beszélgetést. Esetleg megkérdezheted a nevét, és akkor Facebook, csak ez kicsit necces, mert lehet hogy 100 ugyan olyan nevűt dob ki.


Amiket semmiképp se csinálj az elején:

- ne kérdezz rá hogy van-e pasija (ha el akarod kérni a számát, vagy mondja úgyis hogy bocs de ez meg az van, ha meg megadja, akkor meg már ki a szart érdekel hogy van-e? :D)

- ne panaszkodj a problémáidról (biztos vannak, de a legkevésbé se fogja érdekelni, elhiheted.)

- még viccből se hozz fel egyes témákat: politika, vallás (ez rosszul is elsülhet... )


Ha sikerült eljutni eddig, örömmel közlöm, hogy szimpatikus vagy a lánynak. Nem feltétlenül jelenti azt hogy fülig szerelmes beléd, csak annyit jelent, hogy megismert egy jófej srácot. Innen már csak rajtad múlik hogy lesz-e valami. ;)


Samu

2012. jún. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad rákérdezni, hogy foglalt-e. Ha többször találkoztok, beszélgettek, akkor szimpi vagy neki, ez a lényeg.

Tegyük fel, hogy van egy kapcsolata, de:

- csak pár hónapos, heti max. 1-2 találkozással. Ez még nem is mély kapcsolat és nem is őrülnek meg egymásért. Ha rákérdezel, akkor azt fogja mondani, hogy van valakije. Tehát vagy lepattint vagy te fogod hanyagolni.

- már évek óta a szakításon gondolkozik. Lehet, hogy másnap szakítana. De azt úgysem fogod elhinni, hogy szakítani fog, közben még kurv@nak is gondolod, mert veled ismerkedik.


Nem azt mondom, hogy el kell rabolni a nőt a jól működő kapcsolatából! De vannak olyan átmeneti állapotok, amire az 1 bites válasz nem megfelelő és ezért a kérdést sem kell elkapkodni.

2012. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

egyszerű a válasz: SEHOGY!


addig örülj míg nincs senkid!

2012. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Tanulj a buszmegállóban tanyázó öregnéniktől. Engem képesek megszólítani és minden hülyeségről eldumálni :D
2012. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha jó kedélyű vagy, bárkit le tudsz szólítani, hétköznapi szöveggel. Ha látja rajta, hogy értelmes vagy, csak bolondozol, pl olyan kérdésekkel, hogy: "Nem tudsz egy kávézót a közelben? nincs kedved segíteni keresni egyet?..."

Lehet, hogy annyira meglepődik, hogy végül keres veled egyet, mert szimpatikusnak találhatja az eljátszott komolytalanságot.

Ha meg zavarában nemet mond, mert "dolga van", még van egy mentőöved. "És holnap nem érnél rá keserni egyet? Szeretnék inni egy jó kávét. Segítesz? :D"

A végén annyira bolondnak tűnhetsz, hogy aranyosnak találja. Elég nagy butaság, hogy burkoltan kávét mondasz, holott ő érdekel. Lányismerőseim vevőek az ilyen poénokra.

2012. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!