Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy letegye a gépet?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve élünk együtt és ez a kezdetektől fogva zavar kicsit... Amúgy szeretek Vele élni, meg minden - jól kijövünk, megosztjuk a teendőket, stb. -, csak nem értem, hogyan lehet ennyit számítógépezni?? De most ne gyertek nekem azzal, hogy a pasik ilyenek, meg hogy inkább ez, mint hogy bulizzon egyfolytában, vagy igyon/drogozzon/csajozzon... mert kb. az van, hogy hazajön, eszünk, "milyen volt a napod?", stb., aztán kaja után egyből veszi az ölébe a laptopot és csak azt bújja, amíg le nem fekszünk aludni... Próbáltam már többfélét, hogy kicsit többet foglalkozzon velem: pl. volt, hogy konkrétan kivettem a kezéből a laptopot és hozzábújtam - ezután az lett, hogy szexeltünk, de szex után kb. 20 perc se telt el, már megint a gép előtt volt!

Ja, és amúgy az is bonyolítja a dolgot, hogy egyébként tök értelmes dolgokat csinál - tehát nem csajozik neten, vagy nem online-játszik, hanem mondjuk olvas tudományos témákban, vagy a blog-ját írja, képeket tölt fel kirándulásokról - tehát sokszor még nekem van bűntudatom, ha rászólok, hogy kicsit többször összebújhatnánk, hiszen tökjó dolgokat csinál a számítógépén és nem "rosszalkodik"...

De mégis rossz, hogy pl. ha van egy szabadnapja a munkahelyén, azt is egész nap laptop-pal az ölében tölti és nem velem... én akarok az ölében ülni már végre!!! :(

Mit tegyek? Miért lehet ez vele/velünk...? Van más is, akinek ilyen a barátja? (Az írja már meg légyszi, hogy ő hogyan kezeli ezt a helyzetet!)

Köszi előre is (és bocs, ha túl hosszú voltam)!


2012. jún. 5. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Próbáltad már megmondani neki mindezt?

Olykor a legrövidebb út a helyes... És ha egyenes megmondod neki a dolgot, ő sem fog kiakadni a rébuszban beszéléstől aminek egy vita a vége, és a kérdés végén a pontot az i-re "semmi" szó teszi fel. Azaz azt te teszed fel. De ettől a pasi holt biztos hogy a falnak megy... :D

2012. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Vitesd el magad sétálni,amikor csak lehet.Egy rövid sétába is bele lehet sűríteni sok mindent.(beszélgetés,összebújás,fagyi stbstb)

Aztán mikor hazaértek,te sem vagy feszült,mert veled is foglalkozott.Sok pici sokra megy alapon bejöhet.

2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az exem sokkal roszabb volt ő játszott de ugy hogy hazaért a munkából és egyből gép elé vetette magát nem mentünk soha sehová,szexre is alig volt idő hajnali 2-3 ig játszott ugy hogy aludni sem hagyott. Mikor szabadnapos volt egyhuzamban játszott reggeltől estig aztán szakitottam vele mert nem birtam. Szerintem örülj neki hogy csak ennyi időt tölt még a gépnél, és nem játékkal foglalkozik. Beszéld meg vele a problémád, nekem is azt vágta a fejemhez szakitás után hogy én soha nem beszéltem ezt meg vele stb stb .. ő azt hitte én ezt elfogadom vagy nem tudom..
2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fekszek az ölébe? Miért nem javasolsz alternatívákat, hogy mit csináljatok? Menjetek el néha kajálni, sétálni stb, nézzetek együtt filmet, akkor pl bőven ülhetsz az ölében.
2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

A beszélgetés - mármint hogy elmondjam neki mi a bajom - már megvolt, tudomásul vette, azt mondta, majd próbál változtatni, szóval rendes volt, de közben minden ugyanaz maradt...

A séta ("sok kicsi" alapon) bejöhet, ez jó ötlet, meg fogom próbálni! :)

3.hozzászóló: ja, hát annak mondjuk tényleg örülök, hogy nem játszik - nekem is van olyan ismerősöm, akinek a barátja reggeltő-estig nyomatja...

Bár mondjuk az nálunk is bejátszik, hogy hajnali 2-3-ig ül a gép előtt - én már rég lefeküdtem, mikor arra ébredek, hogy jön ő is az ágyba.

2012. jún. 5. 20:10
 6/14 A kérdező kommentje:

Javaslok én alternatívákat, azzal nincs baj, csak hát a válasz többnyire az, hogy "most nincs kedvem, inkább maradjunk itthon"...

Filmet meg nem lehet nézni vele, mert ha eltervezzünk, hogy megnézünk valamit itthon, akkor sem teszi le a gépet, hanem úgy "nézi" a filmet... :S Akkor most ilyenkor mi van...?

2012. jún. 5. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom játszik, szép lassan azért faragtunk az időből. Illetve nem is faragtunk, csak most már, ha azt mondom neki, hogy már lassan abbahagyhatná, mert már 2 órája játszik, akkor max 1 órát húz rá. De ha alapjában véve nyűgös vagyok, vagy szeretethiányos, akkor előre megbeszéljük, hogy másfél óra játék, aztán beszélgetünk.

Ő az ágyán ül, és az asztalon van a gép, úgyhogy ilyenkor vagy mögé ülök, és "átölelem" a lábammal, vagy az ölébe fekszem stb. Így zenét hallgatok, olvasgatok stb. Én is rengeteget netezek amúgy.

De mi még nem élünk együtt, úgyhogy ki kell használni azt az időt, ami van. Nekem a későbbiekben az is megfelel, ha egymás mellett gépezünk (sokat olvasok, blogolok én is), csak valamilyen módon érezzem a közelségét.

Próbáld meg te is ezt, hogy megbeszélitek, hogy akkor du gépezik 2-3 órát, utána meg a "tiéd". Addig meg foglald el magad valamivel:)

2012. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

--> "egymás mellett gépezés" igen, jobb híján én is ezt csinálom az utóbbi időben - pl. ezért lógok most is itt! :D

De amúgy köszi, ki fogom próbálni ezt az "időkorlát"-dolgot (is). :)

2012. jún. 5. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:

csinálj magadról vmi erotikus képet/videót és tedd rá a gépére úgy, hogy ha a gépnél van, biztos bele tudjon botlani. és pl. mondd neki a videón nagyon csábítóan h "gyere".

ez mondjuk akkor ciki ha másokkal ül le a géphez, pl. haverokkal és úgy találja meg a videót.

2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem jó a videó, mert ezeket meg a képeklet szokták bosszúból felhasználni, a hülye csaj meg utána siránkozik.


Kérdező, meg kell vele beszélni és kész. De lehet nem sok minden érdekli a gépen kívül, amit a neten talál, avval megelégszik. Ő ilyen.

2012. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!