Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak értelmet az életemnek, ha egyszer semmi nem sikerül amit szeretnék? Hogy legyek az, aki nem vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves pánikbeteg srác vagyok pokol az élet így:( Nincsenek barátaim, gyógyszereken élek. Érzem, hogy egy őszinte és hűséges lány kellene, de így nagyon nehéz találni valakit. Önértékelési gondjaim is vannak lebecsülöm magamat mindenben, mégsem tudok de inkább megmondom őszintén, "nem merek" változtatni félek a változástól. Az egyedüllétet, és a fájdalmat szoktam meg. Itt élek a fejemben és ragaszkodok a saját kis világomhoz de ugyanakkor szabadulni is szeretnék tőle de nem tudok. Nagyon nehéz minden. nagyon el vagyok keseredve nem látom az élet értelmét. Jár valaki ugyanebben a cipőben? Segíthetne vagy biztathatna valaki a jobb és boldogabb élet felé. Voltam már szerelmes sajnos, és még mindig az vagyok reménytelenül. Nem bízok már senkiben a családommal is egyre rosszabb a kapcsolatom. Nem tudom hová fog ez vezetni.:( Elég rossz gyermekkorom is volt sajnos és attól sem tudok szabadulni. A pszichológust ne is említsétek, mert már voltam nem is tudom hányszor eleinte segített, de aztán újra vissza zökkentem. Mit kezdjek az életemmel?

2012. jún. 6. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy szerencsétlen gyökér vagyok.
2012. jún. 6. 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Tedd le a gyógyszert, sportolj, legalább fuss, járj szórakozóhelyekre érezd jól magad:)
2012. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek, nekem is rossz gyerekkorom volt, apám terrorizált minket. Anyámat a szemem előtt folytogatta vagy rúgdosta, amíg bírta. Engem odavágott a szekrényhez, szerencsére csak a szám csattant ki, de nem is a testi sebek jelentik a gondot, hanem a lelkiek. Ezek sosem gyógyulnak be igazán, csak feledésbe merülnek, de ha valami konfliktus van apámmal újra felbosszant és dühös, agresszív állattá válok, nagyon nehéz visszafognom magam, mert olyankor ököllel beverem a falat meg mindnet pusztítok magam körül.


Voltam pszichológusnál, enyhe szorongásom van, semmit sem értek a gyógyszerek, mert ezek a sebek úgyis megmaradnak egy életre. Ma már lenyugodtam, megbocsájtottam apámnak, de a rossz emlékeket sosem fogom elfelejteni.


Én meditálni kezdtem és a buddhizmus felé vettem az irányt, javaslom te is próbálkozz meditációval. Nagyon hasznos tevékenység, illetve emellett konditerembe járok erősíteni.

2012. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*fojtogatta
2012. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Tedd le a gyógyszert, sportolj, legalább fuss, járj szórakozóhelyekre érezd jól magad:)"


Nagyon könnyű ezt így mondani, de marha nehéz megtenni, ha pánikbeteg valaki.. én is épp kilábalóban vagyok belőle, vagy 1 évig szenvedtem miatta.. és tényleg az segít(ett), hogy akármilyen fosul is érzed magad, akármennyire is félsz attól, hogy kimozdulj, hogy társaságba járj, meg kell tenned az első lépést.. aztán még egyet.. és még egyet.. valahogy rá kell erőltetni magadra, hogy szocializálódj, még ha sz*rul is érzed magad tőle az elején, aztán szép lassan egyre kevésbé leszel rosszul, egyre könnyebb lesz elmenni futni, vagy a barátokkal sörözni egyet, vagy kirándulni, vagy bármi. És végül -remélhetőleg- teljesen elmúlik.

2012. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Velem is ugyanezek vannak csak már nem 12 éves kis sz*ros vagyok. hanem 19 most jönnek ki jobban a családi gondok. most fogom fel ezeket is igazán Őszintén szólva én is jobban idegbeteggé válok ha apám itthon van szerencsére nem sokat van itthon mert kamionozik de mikor itthon van, én inkább kerülöm nem is szoktam vele beszélgetni csak annyit hogy szia, szia. és enyi. Remélem egyszer sikerül innen elhúznom jó messzire erről a környékről.
2012. jún. 7. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ideiglenes, átmeneti megoldásként tudom javasolni, hogy kezdj el levelezni (Interneten, vagy csigapostával) másokkal. Csökkentheti a bezártság-érzeted, az önbizalmad kicsit javulhat.

Egy személyes tapasztalat: a nagyobb múltú egyházak közösségeinek a kapui nyitva állnak.

Rajtam rengeteget segítettek (önbizalom, személyiségfejlődés, társaság etc.)

A gyógyszerekkel csak óvatosan...

2012. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszerekkel óvatosan? Ha nem veszem be őket akkor a nap 24órájában folyamatosan ájulgatok de ha egyszer megőrülök akkor nem veszek be gyógyszert soha többé hagy púrcanjak ki.
2012. jún. 7. 14:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagy rakás sz*r ez az élet nem tudom mivel érdemeltem ezt ki.
2012. jún. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!