Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első alkalommal, ha a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal, ha a lány a fiúnál szeretne aludni akkor a fiúnak illik elkérni a lányt a szüleitől nem? Azért is, hogy a szülőket "puhítsa" és kifejezze tiszteletét. Sztem így tiszta. (mindenféle régimódiságot félretéve)

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Kétségtelenül ez egy nagyon szép gesztus, bár én sosem csináltam. :) 20/F
2009. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
és ha a szülők nem engedik el? azt mondják "takarodj fiam, az én lányomhoz ne nyúlj, tojáshéj a fenekén, még nem pasizhat" mert ugye ilyen is előfordulhat.. bár ha jól ismered a szülőket, és rendesek akkor ezzel nagy tiszteletet vívhatsz ki:)
2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk én saját magam kértem el elsö alkalommal.:)

De ez aranyos, biztos sokkal jobb lesz ha a fiu kér el.

2009. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
hát szerintem ezt a lánynak kell elintézmnie
2009. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
szerintem is a lánynak kell ezt elintéznie a szüleivel!
2009. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó az indok színház, vagy valmi ami késő estig elnyúlik csak akkor kell elkérni a csajt. A legjobb ha együtt mentek el otthonról, tehát tudják a szülők, hogy jó helyre megy a lányuk.
2009. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában elkéretem magam a sráccal:D Alapból jó poénnak találom, másrészt meg így meglátom, mennyi bátorság van benne. Ha te kéred el a lányt, akkor érezni fogja, hogy sokat jelent, hogy fontos neked és hogy vigyázni akarsz rá. Egyébként általában nem szokás, ritka az olyan, hogy egy fiú magától dönt így, vagy hogy megfordul a fejében egyáltalán. Örülök, hogy ilyen vagy és hogy megírtad ezt a kérdést^^ Ó, azok a csodálatos férfiak...

Ha beszélsz a szüleivel, biztos lesznek kínos pillanatok, ha meg teszed, erre mindenképpen készülj fel.

2009. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1826-ban így működött.
2009. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez szép dolognak tűnik, de kicsit sztem necces....belegondolok ha elémáll egy srác, h elkérje a lányom egy éjszakára....egyértelmű a dolog, és ez lehet kényes a szülőknek, h így szembe állítják őket a dologgal.

sztem akkor lehet ezt megcsinálni, hamár egyértelmű h nálad alszik a lány, és a szülei is tudnak róla, csakúgy elmész tiszteletből elkérni őt. úgymár nemolyan feszélyezett a légkör majd sztem :D

2009. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!