Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért buknak a mai lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a mai lányok a nálunk 5-6-7 évvel idősebb pasikra?

Figyelt kérdés
Szinte kivétel nélkül. 15 éves a lány és 21 éves a barátja...

#korkülönbség...
2012. jún. 8. 19:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
53%

apakomplexus és divat keveréke

a saját korosztályuk még eszükbe sem jutna.

Ráadásul ezzel a 21 éves fiúk töketlensége is minősítve van, hisz ha csak 15 éves lányokat tudnak felszedni, az enyhén szólva is cinkes.

2012. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem tom da amit te írtál még egéssz jó arány mert sajnos sok olyat is tapasztalok 20/L=38/F WTF???!!
2012. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
A lány felvág vele h neki 21 éves barátja van, a srác meg általában valami gyökér akivel senki korabeli nem ájj szóba.. kb ennyi a sztori dióhéjban.
2012. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Az még semmi.A volt osztálytársnőm 15 évesen 1 27 évessel járt. Fene tudja.Azt mondják(a lányok)h érettebb gondolkodásúak az idősebb pasik(mert ugye annak a csajnak akinek már meg a havija ebben az időben rohadt érettnek tartja magát).Közben a valóság,h azoknak van autójuk,néha saját keresetük(vesznek nekik ezt azt),meghívják őket vacsorázni és ez inponáll nekik...
2012. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi, a tavalyi, sőt, még a 10 évvel ezelőtti lányok is azokra buktak. Csak a társadalom egyre elnézőbb ezekkel szemben, így manapság már sűrűbben össze is jönnek az ilyen párok.

És hogy miért? Tudja a tököm! :D

Gondolom a korosztálybéli srácokat gyerekesnek tartják. Egy 20 éves csávó legtöbbször sármban és értelemben is lekörözi a 15-17 éveseket.


Bár nekem nem kellene egy 16 éves csaj, sőt.

19 alá nem mennék. ^^


22/f

2012. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Klassz... Akkor várjak még 4 évet hogy legyen 21 és majd bukni fognak rám a 15 évesek.... Mivé lett ez a világ...
2012. jún. 8. 19:34
 7/38 anonim ***** válasza:
40%

Tévedésben vagy kedves kérdező.

Tök mind1 a csajoknak, hogy idősebb vagy fiatalabb a pasi, egyetlen dolog amit néznek, hogy jóképű-e vagy nem.

(Legalább is nekem ez a kőkemény tapasztalatom)

Olyat is ismerek egy csomót hogy 17-18-19 éves csajok kifigyelnek egy helyes, jóképű felcseperedő kisfiút, és amikor 14 éves lesz, elkezdik b@szatni vele magukat... szánalmas.

2012. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mert nagy menők és olyan társaságba járnak. Meg sokan jobban szeretik ,hogy ha a fiú tapasztaltabb néhány dologban. A korabeli fiúk később érnek meg egyes dolgokra :D
2012. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ez azért hogy 10 évvel ezelőtt is így volt nem egészen igaz. Legalább is az én mondjuk nem 10 de 6-7 évvel ezelőtti korosztályomra. Egyik nyáron egyik osztálytársammal (lány) nagyon jól elvoltunk, de sajnos nem lett belőle semmi hosszabb.... Persze hogy a 10 évvel ezelőtti 17 évesek mit csináltak nemtudom.
2012. jún. 8. 19:37
 10/38 Liz* ***** válasza:
100%

Sztem nem kivétel nélkül...

De mondjuk vannak olyanok, akik szimplán az érettebb pasikra buknak. Nekem pl. bejönnek az érettebb gondolkodású pasik azt meg nem a 16-17évesek között fogom keresni..

meg sztem az 5-7évvel még nincs is semmi baj, a gond ott kezdődik mikor a pasi 2x annyi idős mint a lány..

2012. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!