Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hisztizik a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik a feleségem, amiért barátnőm van?

Figyelt kérdés
Én nemtudom, hogy mibaja van. Igaz, hogy hozzánk költözik a Barátnőm, de mivel van 2 gyereke, és kap utánuk tartásdíjat, így nem fognak annyira emelkedni a költcségeink. Az asszony azt mondta, hogy megalázom, és undoritó amit csinálok, de szerintem nincsen ebbe semmi undoritó ez normális, mindenki megcsalja a feleségét. amúgy is nálunk lakik az anyósom, szóval nincs mit a szememre vetnie???
2012. jún. 9. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon beteg
2012. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak egy kamu kérdés???? Nagyon remélem, hogy igen... Amennyiben nem, egy hatalmas kretén vagy, és a feleséged jobban teszi, ha azonnal elhagy téged...
2012. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
nagyon helyes :D
2012. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy tahó vagy istenem !!!
2012. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Aki a feleségét megcsalja, az egy utolsó alpári gyökér. Ha a barátnőd megcsalod, az még oké, de a feleség más téma. Az egy életre szól. Nem csodálkoznék ha elhagyna.
2012. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A Barátnőmet is megcsalom, ezek szerint nincsen semmi probléma. Megnyugodtam.
2012. jún. 9. 19:08
 7/26 Csegi89 ***** válasza:
36%
Ez szerintem is teljesen normális dolog, nem értem mit kell felháborodnia az asszonynak. De ha ennyire zabos ajánld fel neki, hogy ő is odahozhassa a szeretőjét,,lehet kicsit megnyugszik tőle.
2012. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Félreértettél te Paraszt. A FELESÉGEDRŐL van szó. A házasság SZENT. Nem normális ha megcsalod. Szánalmas vagy, ha ezt el kell magyarázni neked.
2012. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Neee, nem lehet valaki ennyire idióta állat! Ugye ez nem komoly? Én a feleséged helyében úgy hátsón (vagy elsőn) rúgnálak, hogy csak na. 25N
2012. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha az asszony megcsalna el vágnám a torkát!!!
2012. jún. 9. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!