Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 srác aki tetszik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác aki tetszik meg szeretem is, ezt ö is tudja de van barátnője, de nem tom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
barátok voltunk , és volt 1 picit több ami átlép a barátságon , de a barátnöje miatt nem nagyon beszélünk mostanába nekem meg nagyon hiányzik mint barát de nem tom h irjak e neki h beszéljünk megint v ink felejtsem el

#kérdéses-kapcsolat
2012. jún. 9. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2012. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén. mellesleg totálisan ellentmondasz magadnak: először azt írod, tetszik és szereted, aztán meg hogy csak barátként hiányzik. sztem ez csak duma, inkább féltékeny vagy, amiért már nem te jössz be neki. viszont nem szép dolog mások kapcsolatát tönkre tenni, úgyhogy állj üresbe.
2012. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, mert még azt fogják hinni, hogy kurv@a vagy,ez a viselkedés arra utal. Ne szeresd el másét, inkább keresgess tovább, hiszen nagy a világ.
2012. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Paprikás krumplit csinálj!
2012. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!