Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megtartani azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtartani azt a lányt barátnőként akit megkértem hogy legyen a barátnőm a facebook szerint valamilyen ok miatt?

Figyelt kérdés
Megkértem egy lányt h facebook-on legyen velem kapcsolatba, hogy egy lány le szálljon rólam. Csak hogy én most jelen pillanatban többet érzek iránta :/ és nem akarom elveszíteni, vagyis nem csak a facebbok szerint akarok kapcsolatba lenni vele! Ő csak barátként tekint rám. Hogyan tudom meghódítani a szívét h úgy szeressen engem ahogy én őt?

2012. jún. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a humor kategóriába írd.
2012. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Facebookon sehogy.
2012. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyél jófej:D bármilyen fura is én abba a srácba vagyok most szerelmes akit eddig csak barátnak tekintettem de miután már minden nap beszéltünk órákat fb-n pár hónap után mikor egyszer nem írt akkor hiányoztak a beszélgetések és beleszerettem:D
2012. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és 15/L előző voltam
2012. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1-nek: nem poénnak szántam

2.-nak: nem facebookon is gondoltam hanem hogy élőbe is járjunk

4-5-nek köszi szépen a javaslatot, de már kb. 2 honapja kedves vagyok vele, mert 3honapja ismerem és jo barátok lettünk és én az idő alatt nagyon megkedveltem :/ probálkoztam összejönni vele, de nem akart. de most meg nem tom h hogyan tudnám elérni azt h belém szeressen :s :(

2012. jún. 10. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:

idő kell neki...hidd el én mikor megismertem azt a fiút akkor azt mondtam h. soha nem fogok járni vele....ne add fel..minden nap beszélgessetek sokat:)

nem tudom h. hány évesek vagytok de nyugodtan elhívhatod moziba vagy ilyesmi és ha kifogásokat keres akkor csak mond azt neki h. barátilag hívod el...ha pedig bele megy rögtön akkor több esélyed van mint gondolnád:D

és ne valld be neki h. szereted/tetszik neked...pár hónap múlva ha ügyes vagy....ő fog beléd szeretni:D

sok sikert

4.-5. voltam

2012. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15/L akiröl van a téma és én 18/F vagok :) köszi szépen :) megprobálom :)
2012. jún. 11. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!