Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt 28 évesnél idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt 28 évesnél idősebb egyedülálló Nő/Pasi? Vagy aki 30 fölött találta meg az igazit?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeserít, hogy 28 vagyok, és nincs párom. Sokan még csesztetnek is vele, hogy már 7 éves gyerekemnek kéne lennie. Ettől csak kiakadok, nagyon idegesítenek ezek a beszólások. Emiatt gyomorideggel kelek, és már kezdem elhinni, hogy el vagyok késve! Pedig magamtól nem érezném ezt. Szeretek élni, fiatalnak gondolom magam, lükének és úgy gondolom mindennek eljön a maga ideje. De feszt szekálnak. Ráadásul mostmár azon is elkezdtem gondolkodni, hogy ha mondjuk harmincegynéhány évesen talál rám a szerelem, akkor nem fogom bánni, hogy a fitalabb, bolondosabb éveinket nem együtt éltük meg? Vagy nem fog ez hiányozni? Úhhh teljesen ki vagyok, már azt sem tudom, hogy én magam mit szeretnék, tök görcsölök a témán, most is szorongatom az e-mail címeket egy újság társkeresőjéből, de az agyam azt diktálja, hogy ez görcsösen nem fog menni. :(

( Egyébként már volt egy 5 éves kapcsolatom, aminek 3 éve lett vége.. azóta jóformán semmi...)



2012. jún. 11. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el! Én 33 évesen találtam meg azt a férfit, akihez hozzámentem! Semmiről nem késtél le!! Görcsösen tényleg nem fog menni, mert akkor az ember hajlamosabb rossz döntést hozni, ha úgy érzi hogy nyomás alatt van. A szerelem be fog kopogtatni és neked is lesz családod, ne izgulj. Ez már nem az ókor...
2012. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Ráadásul mostmár azon is elkezdtem gondolkodni, hogy ha mondjuk harmincegynéhány évesen talál rám a szerelem, akkor nem fogom bánni, hogy a fitalabb, bolondosabb éveinket nem együtt éltük meg?"


És akkor mit csinálsz mégis? Visszamész időgéppel a múltba? Úristen már... Aki evvel cseszeget, már rég lekiabáltam volna a haját is, hogy legyen kedves a saját dolgával törődni. Ne legyél már ennyire buta és akarj mindenki elvárásának megfelelni könyörögöm, nem törvényszerű, hogy 30 éves kora előtt mindenki megtalálja a nagy Őt és happy end... Járj el otthon, szórakozni, ismerkedni és majd jön, akinek jönnie kell. De ne viselkedj már így, mert kiborító.

2012. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És a gyerek? Nem leszek öreg szülő?? :O
2012. jún. 11. 12:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Van.
2012. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"De ne viselkedj már így, mert kiborító."

Bár engem csak ennyire borítanának ki. Most miért szekálsz Te is? Kicsit magam alatt vagyok, hadd beszéljem már ki magamból!

2012. jún. 11. 12:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Férfi vagy Nő a Kedves Kérdező?


Én 25 leszek,volt egy 2 éves kapcsolatom,rájöttem, hogy rengeteg minden hiányzott belőle. De úgy voltam, hogy előtte csak idióta és rövid, komolytalan kapcsolataim voltak.Minden ismerősömnek,barátomnak,barátnőmnek meg már minimum 3 éves,volt akinek 5éves együttélős kapcsolata volt már 18-22évesen.Rossz volt úgy élni, hogy én meg nem mondhatok el semmit magamról.Persze őket mindig is jobbnak,szebbnek szerencsésebbnek is tartottam.Később rájöttem, hogy talán ezért is húztam ki egy ember mellett 2évig,holott nem volt hozzámillő,és mindig éreztem, hogy valami hiányzik belőle,bárcsak másként lenne.Máskor meg arra gondoltam, hogy örüljek, hogy valaki szeret.Na a többit gondolom sejted,véget vetettem a kapcsolatomnak és próbáltam újra elkezdeni szórakozni, élni,ismerkedni. 1 évig szinte semmi sem jött össze,most is itt vagyok egyedül, van egy ember akivel ritkán de találkozunk, nem is tudom őt sem elképzelni komolyabban.

Magam sem tudom mit akarok,néha olyan jó volna valakihez tartozni,de egyszerűen nem találok senkit.Az igényeimből pedig újra lejebb venni nem fogok,köszönöm szépen azt már ismerem és tudom milyen,mert sokszor megesett már.


Te 28 évesen sem vagy kevesebb mint akiket ismersz,sőt több is lehetsz,csak tudd magad szeretni. Talán az ismerőseink azért találnak mindig könnyen párt,mert sosem agyalnak és kombinálnak,nem aggodalmaskodnak annyit :)


Nálam egyébként odáig jutott a saját anyám, hogy képes azt hazudni másoknak, hogy van párom.Kedves ugye?Szóval sokszor ki vagyok én is...


Nem hiszek a több éves kapcsolatokban, most közel 25 évesen pedig úgy gondolom, hogy nem fogok több évig menyasszony lenni.Ha lesz egy igazi komoly kapcsolatom,akkor már úgy gondolom, hogy 1-2éven belül derüljön ki, hogy valóban velem tervezi-e a jövőt.

2012. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem leszel öreg szülő manapság teljesen normális ha harminc körül szül valaki! És igenis beszéld ki magadból azért van ez a fórum. Aki ettől kiborul, nem kell válaszolnia!!
2012. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hiszti és kibeszélés között marha nagy a különbség ám...
2012. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy ez hiszti. Ha kissé tényleg hisztiszagú, akkor boccs, de idegből írtam! Egyébként egyszer nekem is azt mondta Anyu a rokonoknak, hogy van párom. Ráadásul én is ott voltam és elég váratlanul ért. Tök hülyén jött ki! Így még cikibb volt, mintha elmondja, hogy nincs senkim.
2012. jún. 11. 12:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok, nincs barátnőm. De egyáltalán nem izgat az hogy most el vagyok e késve vagy sem. Csak egyszerűen tudomásul veszem a dolgot, hogy most épp ez a helyzet. Egyáltalán nem élem meg negatívumként.
2012. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!