Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran szoktatok veszekedni a párotokkal? Min szoktatok összekapni? és hogyan békültök ki? 20/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakran veszekszünk, és már félek, hogy ez nagyon rossz hatással lesz, mert kettőnk különbözőségeiből adódnak a gondok. Általában mindketten kompromisszumkészek vagyunk, de nem mindig olyan a dolog, amin tudunk változtatni. 21/ l
2012. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!akik írnak majd még azok írják majd le a korukat neműket és hogy mióta vagytok együtt,köszi
2012. jún. 11. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ritkán vannak nagy veszekedéseink, akkor napokig, volt olyan, mikor két hétig nem szóltunk egymáshoz érdemben. Akkor azzal zártuk le, hogy tudja, hogy nekem van igazam, de nem tud a dolog ellen tenni. Egy laza öt órás beszélgetés volt :)


Amúgy mindennapi apróságokon, főleg akkor ha női gondjaim vannak, néha szörnyen elviselhetetlen vagyok. Az elsőéves évfordulónkra bizonyítványt készítettem neki ajándékképpen, hogy képes elviselni. Olyankor azon is ki tudok akadni, ha a könyvet, amit olvasok visszarakja a polcra, vagy akkor jön szembe velem a folyosón, mikor éppen sietek.

Ő általában azért veszekszik, ha várni kell rám a parkolóban, mert mindig késésben vagyunk - nem csak miattam - ez általában nem érdekli, de amikor tudja, hogy minden azon a két percen múlik, akkor nagyon össze tudunk veszni. Függően attól, hogy ki volt a hibás, bocsánatot kérünk. A másik mellett megtanultuk belátni ha tévedünk.


Az esetek zömében túlhajtom magamat, keveset alszok, sokat tanulok, dolgozok, stb., és ez évente egyszer jön ki rajtam. Ilyenkor van az, hogy a lakás valamelyik pontján leülök és elkezdek zokogni, ezzel ő nem tud mit kezdeni, úgyhogy kiakad. Ez minden évben valami hihetetlen békülős szexet vonz magával :)


Öt éve vagyunk együtt, én 23 ő 25 éves.

2012. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát előfordul. Én mindent elfejtek, Ő meg kúrvára pontatlan. Ez önmagában nem vészes, de ezek sorozatából szoktak durva harcok lenni. Kibékülésnél mindig van valami kis ajándék, pl egy iszonyatosan durva vacsi, egy finom masszázs, vagy az általa kiválasztott 36. cipő és szex, szex, szex :)


22/F

2012. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

10 hónapja vagyunk együtt, és ő is 22 éves

2012. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
soha, nincs párom. Forever ALone!
2012. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt,bármin össze tudunk veszni:Dpontosabban általában én idegeskedem vmi miatt és ő nem lenyugtat hnem inkább mégjobban felhúz:Dakk én megsértődöm,ő próbál szépen kibékíteni,nem megy.egy időre békén hagy aztán újrapróbálkozik 98%ban sikerrel:D én 20/L vok ő 25/F ja és együtt élünk már egy éve:D
2012. jún. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég gyakran, sajnos néha én is elviselhetetlen vagyok, mert apróságok, amik nem tetszenek, már rögtön kijön belőlem, nem birom magamban tartani a legkisebb hülyeséget sem, ami szemet szúr.Ő erre visszavág, erre én még jobban begurulok és mondom a magamét, amig ki nem jön minden, viszont nagyon könnyen békülök, az összecsapások után kicsivel, már ki is békülünk.


22/L

2012. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!