Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az élet rendje? Fiú fusson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az élet rendje? Fiú fusson lány után vagy lány fiú után, ahogy a szülők képzelik?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem merek közeledni felé, mert a szüleim életfelfogásával homlokegyenest ellenkezik. Ők úgy tartják helyesnek, ha a fiú teszi meg az első lépéseket, ennyire maradiak. Igazuk van?

14/L


2012. jún. 16. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Attól, hogy egyik vagy másik fél megteszi az első lépést még nem azt jelenti,hogy fut a másik után.

Gondolom a szüleidhez állok közelebb korilag. Szerintem nyugodtan tedd meg az első lépést, de tudd, hogy aki az első lépést megtesz az viseli az elutasítás kockázatát.

És szerintem akkor tedd meg az első lépést amikor kettesben vagytok. Se a te barátaid, se az övéi ne legyenek ott.

2012. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esne ha elutasítanának. Inkább ő csinálja a műsort mint én.
2012. jún. 16. 00:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a kockázat.. lehet ő is pont így gondolkodik.. aztán sosem lesz semmi.

És az életben hidd el, lesz elutasításban részed (álláskeresés, párkapcsolat, csak hogy a két legpopulárisabbat említsem), rossz érzés, de kezelhető. És nem szabad félni tőle, néha ezzel jár ha az ember a céljai felé tart.

2012. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!