Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társaim! Van egy számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Van egy számomra óriási problémám. Valaki tud rá valami okosat mondani?

Figyelt kérdés
Hosszú barátság után összejöttem egy lánnyal annak ellenére, hogy volt barátja csak megromlott a kapcsolatuk. A lány csak most 1,5 hónappal az első csók után döntötte el hogy engem választ. De időközben (párnapja) megismertem egy lányt aki egyszerűen elvarázsolt még nem láttam élőbe, csak képen és egyből beleszerettem. Miután az első lány ma bejelentette, hogy én kellek neki(nagyon vártam rá) a boldogság mellett mintha elszakítottak volna a másik lánytól. A kérdésem a végén a biztos, de jó vagy a bizonytalan de fantasztikus lányt választanátok? roppant szar helyzetben vagyok és nem tudom mit csináljak.
2012. jún. 18. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
kb én is így vagyok...szerintem most már próbáld meg az első csajjal!
2012. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azta... pár hónapja ez történt velünk (én voltam a bizonytalan lány, ő meg a te helyedben) most ott tartunk, hogy lassan összeházasodunk. kell egy kis idő, míg szakítás után rájövünk, mit is akarunk. idő kellett neki, hogy melletted kössön ki. bízz benne, ez a legjobb, amit tehetsz. a másik lány valszeg nem szerelem volt, csak egy fellángolás, a szeretetre vágyás...
2012. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok!
2012. jún. 18. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember!, és még nem is láttad élőben!!! Én is jártam már így, aztán az első randin, ha nem köszön Rám, nem ismerem meg!!! Tehát a válasz: Az első biztosat.
2012. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak képen láttad. Az édes kevés. A csajok gyakran küldenek 5 évvel ezelőtti képet. :D

Szóval nincs még probléma. Majd akkor lesz, ha találkozol a másik lánnyal, és élőben is minden tekintetben jobb:D

2012. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az elsőt válaszd! Nem jó két szék között a padra ülni...
2012. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. Én is így gondolom mint ti de nagyon megbabonázott a 2. csaj . :\
2012. jún. 18. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár bmeg, ne legyél naiv...

Neten elvarázsolt?! Hát ültömben felszedek három nőt is a következő fél órában. Úgy, hogy nő vagyok. -.-

Kb semeddig nem tart neten lenyűgözni valakit. Jó képek, hazugságok, előnyös dolgok és megfontolt szavak... ENNYI.

Én inkább arra voksolok, akit megszereztél.

2012. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!