Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönnek a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a hosszú hajú pasik?

Figyelt kérdés

ilyesmire gondoltam : [link]

:)

És ha bejön, akkor miért?

Mi tetszik jobban egy hosszú hajú pasiban, mint egy rövidebb hajúban?



2012. jún. 19. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát Johnny Depp mindenhogy bejön :)

Na de amúgy én is inkább a hosszú hajú srácokat szeretem, nem tudom, miért, olyan lovagias hatása van szerintem. A lovagoknak általában hosszú hajuk volt, és eszméletlenül szexik voltak páncélban, lóháton. Mármint eddig akármilyen középkori filmet láttam, mindig oda voltam értük.

Meglepő viszont hogy az alkonyatos Jacob rövid hajjal sokkal jobban néz ki, férfiasabbá teszi a kis babapofiját.

2012. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Johnny Depp jó pasi, de ennyire hosszú haja szerintem ne legyen 1 srácnak se.
2012. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem a lapockáig érő is haj is bejön, rocker csávón, állatira szexi ;)
2012. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy a hosszú haj nem férfias? Ennyi hülye fäszt egy helyen! Régen a harcosoknak hosszú hajuk volt. Honfoglaló őseink, indiánok, szamurájok, kínai katonák és hunokról, mongolokról meg a germán törzs harcosairól nem is beszélve. Csak a mai, ostoba és visszafejlődött társadalom kreálmánya a rövid haj.

Meg a másik: ez hosszú haj. Ugyan már. A Johnny Gyep ezen a képen úgy néz ki, mint skinhead.

2012. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezen mi a hosszú?

[link] Ez a hosszú. :D

A legjobb hajhosszúság egy fiúnak az, ami neki a legjobban áll.

Nekem mindegy hogy milyen hosszú, az a fontos hogy arcformájához és a személyiségéhez illő legyen. Nincs ami jobban tetszene valamelyikben, meg hát nem is ezalapján választok. Van aki férfias hosszú hajjal, van aki igénytelennek néz ki, van aki nőnek, van aki félistennek.

Nincs olyan ami mindenkinek jól áll.

2012. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

waow :D

sztem szexi :D

főleg Johnny Depp :$ de haj jó, nekem bejön :))

2012. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csak Johnny Deppen
2015. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!