Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok egy ilyen helyzetre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónapja voltunk együtt a barátommal,este írta,hogy nagyon szeret,de sajnos ritkán találkoztunk,és ma írta reggel,hogy nem fog menni ami köztünk van,és ne írjak többet,mert letilt.Ti mit reagálnátok erre?Én nagyon el vagyok keseredve,mert szerettem őt.
2012. jún. 25. 15:56
1 2
 1/16 okoska31 ***** válasza:

1 hónap még nem egy örökkévalóság. Valószínűleg megcsalt, így jobb is, ha nem találkoztok többet.

Hagyjad, keress egy normális pasit.

2012. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
valószínüleg van valakije és nem tudja megoldani, h szeretői státuszban tartson
2012. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az a srác aki egy hónapot sem bír ki és este azt írja h szeret, reggel meg h szakítsatok, az nem érett egy komoly kapcsolatra. Te meg nehogymár 1 hónap miatt szakadj össze. Még igazán meg sem szerethetted. Alig ismerhetted meg.

Azt nem írtad h hány éves vagy

2012. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
uhh, lefagynék, és elgondolkodnék, h hogy lehettem együtt egy ekkora tahóval. aztán valószínűleg ÉN tiltanám le mindenhonnan és nem akarnék többet beszélni vele. aztán meg továbblépnék az egészen. ja és örülj, h csak egy hónapot kellett elszenvedned egy ilyen hazug, gyáva bunkóval.
2012. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 okoska31 ***** válasza:
ez 4 tök egyöntetű válasz, és szerintem legalább 2 csaj volt a válaszolók között:) Ja, én pasi vagyok.
2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Körülbelül 4 éve ismerem.Már régebb óta együtt voltunk,de ez az utóbbi 1 hónap tényleg komoly volt.Igazából december óta vagyunk együtt.2 évvel idősebb nálam.
2012. jún. 25. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan megírnám neki a véleményemet, aztán felőlem tiltson le utána már nem kellene és nem is foglalkoznék vele már többet.Szerintem te se tedd.
2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nevetséges. Még, hogy ő tilt le téged? Én fordítva tenném, és továbblépnék. Szóra sem érdemes az ekkora barom!
2012. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kicsit nagyon túlmagyarázod. Az ember vagy jár valakivel vagy nem. Ennyi. az meg h ismered... persze csak tudod kapcsolatban kicsit más az ember. Olyan szinten nem ismerheted. Most komolyan hány éves vagy h így a lelkedre veszed?
2012. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
okoska: na és akkor mi van, ha lányok vagyunk? vakllszeg a pasi egy gyáva féreg, aki nem meri bevallani, h már nem kell neki a lány, vagy talált valaki mást helyette. biztos, h otthagynám és nem foglalkoznék vele többet. problem?
2012. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!