Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálak? Van egy lány akivel már régóta ismerjük egymást nemrég elkezdtünk csak szótakozni egymással megbeszéltük, hogy

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már régóta ismerjük egymást nemrég elkezdtünk csak szótakozni egymással megbeszéltük, hogy nem lesz szerelem meg járás csak szimplán sex, ez párszor volt utána meg kicsit elkezdtünk úgy viselkedni mintha járnánk nevetgéltünk fogtuk egymás kezét, szal tök jól éreztük magunkat, azután megint lefeküdtük és utána elmondta hogy két nappal ez előtt elkezdett járni egy másik sráccal utána jó hagytam békén... és most meg azt írja h szakítani akar vele és engem akar velem akar járni akkor ez most mi? bocsi ha érthetetlen voltam... sajnos ő nem egy hűlységes típus lány, de azt tom hogy nagyon élvezi amikor velem van...mi legyen ? hidjek neki?
2009. júl. 7. 22:01
 1/3 A kérdező kommentje:
szórakozni nem szótakozni
2009. júl. 7. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem hűséges akkor felejtős a dolog. Egy kapcsolat alapja a bizalom és a hűség. Ennek a kettőnek nem szabad hiányozni, mert akkor csak becsapjátok egymást. Lehet eleinte működni, de kinek kell az, hogy izguljon a párja miatt, hogy mikor csalja meg.

Végül is nem értem mit szeretnél még tőle, pedig téged is kihasznált. Lefeküdt veled és csak utána mondta meg, hogy egy másik pasival jár. Én a tiszta játszmákat szeretem, nem tudom te hogy vagy ezzel. Ha nem vagy biztos benne, hogy hozzád hűséges lesz, akkor ne várj sokat tőle vagy többet mint szexuális kapcsolatot.

2009. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. júl. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!