Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy haverom akit nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donna Anonima kérdése:

Van egy haverom akit nemrég ismertem meg, és felajánlotta hogy csókolózik velem, mivel én még sosem tettem ilyet. De csak barátságból és köztünk maradna. Belemenjek? Lehet ebből akár több is? Én 16 vagyok ő meg 18.

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt te komolyan elhiszed? :D

Persze biztos van ilyen....

2012. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ohh :$

ilyen nekem is jól jött volna..

2012. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele: az első csókod odaadnád egy kaland alkalmával?
2012. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda önfeláldozó barátod van!
2012. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az első csók a legjobb, necsináld olyannal aki nem érdemli meg, hidd el késöbb megbánnád, mert az első csókot biztos nem felejted el soha, és nem hinném hogy arra szeretnél vissza emlékezni hogy egy majdnem idegennel smároltál és lehet hogy ha várnál életed szerelme lenne az első
2012. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a sexre hajt! én nem tenném
2012. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csókolózás nem egy nagy dolog, én 9 évesen smároltam egy osztálytársammal, bár akkor inkább függő voltam azért csináltam gyakrabban. Szóval csak azt akartam mondani, hogy nehéz elrontani meg ilyenek...
2012. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért ne? :D arra ne számits hogy feltétlen köztetek marad, de szerintem nem lenne gáz ha kiderülne.

és lehet hogy am szexet is akar, de lehet hogy be is jössz neki, ki tudja? :D am ha tetszik szerintem próbáld ki :P

2013. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

meg amúgy ezt te érzed :)

(utolsó voltam)

2013. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!