Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipusz kérdése:

Meg ismertem egy srácot, akivel a második este le feküdtem. Utána 3-4-szer találkoztunk és szexeltünk. Olyan szép volt minden hogy már el se hittem hogy igaz lehet! Aztán az utolsó este azt mondta hogy komolyan el kell rajtad gondolkoznom! O. o?

Figyelt kérdés
Nem lehetünk együtt mert szeptemberben megy vissza pestre és így csak szeretők lettünk...egy hétig nem nagyon beszéltünk...aztán meg beszéltük hogy találkozunk, de megint el maradt! El mentem egy hétre balatonra, nem tudtam facebookozni, így írni sem! és most mikor írtam neki nem ír vissza pedig már fent volt meg telefonon is fent van! Mi történhetett??? :(
2012. jún. 28. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, de látom te többet érzel mint hogy a szeretője legyél.. valószinüleg ő nem érez ugyanugy mint te.. neki elég ha néha megdughat és ennyi. Szerintem inkább ezt a szerető dolgot is hanyagolni kéne mert csak magadnak okozol fájdalmat vele hiszen teljesen nem lehet a tiéd.
2012. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
63%

Te huncut kis cuni :3

Nem szeretők voltatok, az nem ezt jelenti. Szimplán dugtatok párat. Így jártál, fogd fel úgy, hogy jól kezdődik a nyarad/kihasználtak, vagy ahogy szeretnéd.

Továbbá tanuld meg, hogyan kell helyesen írni:)

2012. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Lehet át lettél baszva... ez van
2012. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt a tipikus és sztereotip "minden férfi mocsok disznó" ösvényre terelődne a kérdés, tudd, hogy nehéz bárkit is komolyan venni, aki már második este lefekszik az emberrel. Ez nem rosszindulat, sem lenézés, ahogy nem is csak nőkre nézve van így. Ti sem vennétek komolyan egy férfit, aki egyből ágyban köt ki veletek, nem megbízható, szélcsap alaknak könyvelitek el, teljesen jogosan.


Ha valakivel többet szeretnél, akkor ne feküdj le vele rögtön, mert így semmi jogalap vagy racionális elvárás nincs arra, hogy többnek tekintsen mint futó kaland.


Ha bemegyek a zöldségeshez, és egy dinnyét szorongatva odamegyek a mérleghez, ne lepődjek meg vagy csodálkozzak, ha vásárlónak néznek.


Egyébként pedig, 24 éves vagyok, nem éppen öreg sem koravén, de komolyan ki lehet akadni azon, hogy a mostani kamaszok mennyire elfelejtettek beszélni, nyíltan, egyenesen. Ha szeretnél valamit, mondd ki, közöld vele.

2012. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó látni hogy van még normális, 20-as évekbeli fiatal aki így fogja fel a dolgokat! Köszönöm, ez egy igazi jó tanács és kritika volt! A Kritika mindig építő jellegű!! Köszönöm!
2012. jún. 28. 21:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ismerek olyan párt akik az első éjszakán egy bulin le feküdtek és azóta is együtt vannak! 3 éve!
2012. jún. 28. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Kivétel mindig erősítheti a szabályt, te sem leszel kevésbé értékes ember az elhamarkodott lefekvés miatt - márpedig, ha többet szeretnél a sráctól, akkor mégiscsak elhamarkodott volt.

Kalappal amúgy, sok sikert! :-)

2012. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát bizony sajnos tényleg le lettél pattintva a jelek szerint. Sajnálom, de vedd jó tapasztalatnak, ha már így alakult.

Amúgy mi úgy jöttünk össze a barátommal, hogy két napot egyhuzamban együtt voltunk (éjjel is) és ezalatt szexen kívül minden volt, majd két nap múlva maga az aktus is megtörtént.

3 éve vagyunk együtt és elég komolyan tervezünk :).

És elítélhettek, de előtte is volt két kapcsolatom, ami szexszel indult és komoly kapcsolat lett belőle.

Szerintem nagyon fontos a szex egy párkapcsolatban, tehát jó "időben" megismerni a másikat ilyen szempontból is, mert ha ez nagyon nem működik és nem passzolunk, számomra az jelentős akadályt jelent.

Persze nem vagyunk egyformák.

L/25

2012. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és nem kötekedni szeretnék, de ez szúrja a szemem:

Advocatus Diaboli:

Szeretők azok, akik között szexuális kapcsolat van.

Nem kell ehhez feltétlenül megcsalás (gondolom te azt hiszed, hogy ezt takarja).

Két egyedülálló személy éppúgy egymás szeretői, ha szexuális kapcsolatban állnak egymással.

A párom nekem is a szeretőm, amellett, hogy a társam és a barátom is.

L/25

2012. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!