Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember, egy kapcsolat számára melyik a fájdalmasabb? A közöny, vagy az elutasítás? Indoklást is kérek.

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom differenciálni a két dolgot, azt hiszem, hogy esete válogatja...

Talán aközöny jobban fáj. Az elutasítás legalább világos válasz, a közöny viszont azt jelenti, hogy még elutasítást sem tudok kiváltani.... Talán...

2012. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a közöny sokkal jobban fáj. az elutasítást az ember egy idő után feldolgozza és nehezen ugyan, de mást kezd keresni.
2012. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
annál nincs rosszabb mikor nem tudod eldönteni h mivan...
2012. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a közöny talán rosszabb. ha valakivel akinek tetszel nagyon ki akarsz bas*zni akkor nézd levegőnek. garantált siker!
2012. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a közönyösség sokkal jobban tud fájni, amikor fogalmad sincs, hogy miért nem tudsz érzelmeket kiváltani valakiből... ha mást nem, legalább elutasítást... az is jobb, mert abból fel lehet állni, és újrakezdeni. De amíg csak közönyt kapsz, addig folyton azon agyalsz, hogy vajon miért és nem-e lehetne mégis jobb... csak időhúzásra jó.
2012. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kozony. Baratommal osszekaptunk valamin, de en voltam a hibas, de persze nem komoly dologrol volt szo, hanem valami kis szarrol, de neki nem esett jol es aztan hiaba kertem bocsanatot es hiaba mondtam, hogy szeretem mindenre azt mondta, hogy nem erdekli es hogy ne mind sajnaltassam mar itt magam es hogy barcsak ezelott par honappal elkuldott volna a francba. Hat akkor azt hittem meghalok, s hiaba voltam hibas, nem erdemeletem epp ezt, mert csak annyi volt a hibam, hogy beleptem facebookjara. Es nagyon elutasito volt es kozombos es gyulolkodo. Es megmondtam neki, hogy sajnalom amit tettem, de velem igy nem viselkedik senki es velem igy senki sem beszel, mert nem fogok elturni. Aztan kis idore ra bocsanatot kert es azt mondta, hogy nagyon kikelt magabol, mert azt hitte utana nyomozgatok es azert volt olyan allat, de latszott rajta, hogy tenyleg megbanta, mert amugy nagyon rendes, s en vagyok az elso bnoje igy 19 evesen. Persze en is megigertem, hogy nem csinalok tobbe ilyet, azota meg nem hogy rosszabb, hanem jobb lett a kapcsolatunk. De mondom az fajt a legjobban, amikor azt mondtam neki szeretlek, o meg annyit valaszolt, hogy pillanatnyilag ot ez nem erdekli es hagyjam beken, meg ne sajnaltassam magam. De a helyes magatartas az volt, hogy nem turtem a hangnemet es vegulis o jott bocsanatot kerni, mert rajott semmi egetrengetot nem tettem.

20 L

2012. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból: a közöny rosszabb, sokkal.
2012. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a közöny ezerszer rosszabb. utálnak? akkor tudom, h biztosan irigykednek rám, vagy nem szimpi nekik az, amit teszek, de ez miért érdekelne, amikor akiket szeretek, elfogadnak? a közöny... azzal nem tudok mit kezdeni. valóssággal pánikba esem, ha látom, h abszolút semmilyen érzelmet nem váltok ki az adott személyből. még csak nem is lenéző, egyszerűen csak mintha nem is léteznék számára és ez hihetetlenül rossz érzés tud lenni.
2012. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem utasítottak már el közönyösen, nincs benne életem top 20-as legjobb élményei közt :D


26/F

2012. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Közöny páncélja megvéd! Szól az egyik dalszöveg is, és egyetértek vele, bizony a közöny jó. Egy tökéletesen nyugodt állapot, amikor a kutyát nem érdekelsz valószinűleg. Ezt valakik húsbavájó tragédiának fogják fel, van akit nem zavar, van aki meg kimondottan ezt az állapotot akarja kiharcolni. Egyébként az elutasítás jóval szemetebb, mert ott kifejezetten nem vagy nyerő, a közöny meg sehogy nincs kifejezve, ott még lehetsz akár jó is, csak épp valami oknál fogva nem vagy a figyelem központjában.
2012. jún. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!