Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon szép lány, aki rendes is, meg kedves, és okos, hogy lehet ennyire önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Haverom a lány,igazából tetszik ,de nem mertem neki még elmondani. Mióta elhagyta a volt barátja (2éve),nincs palija,mindig otthon van,nem jár el,és meg van győződve róla,hogy ő senkinek sem elég jó. Pedig ez nem így van,már kapásból tudok 3 fiút rajtam kívül,akinek bejön. Ki szeretném zökkenteni,mert nagyon nem bízik magában. Különleges szépség,nem a mai értelemben vett "tipikus lányideál". Nem is vékony,de valami bombajól néz ki,az arca pedig gyönyörű. Nagyon hiányzik neki még a volt fiúja,aki nem adott rá magyarázatot,miért hagyta el,a lány hiába kérdezte.Rengeteget sírt miatta,még mindig fáj neki.Azt mondja,addig nem tudna mással lenni,míg nem lép túl a srácon. De így nem is fog. Mit tehetnék érte?

Mindig azt mondja,hogy:"ha annak a fiúnak nem volt elég jó,lehet,hogy soha nem lesz senkinek.". Pedighát..Én szívesen megmutatnám neki,hogy igen is rengeteg embernek tetszik,mert csodálatos lány..Kedves,okos ,vicces,aranyos,és gyönyörű.


2012. júl. 1. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen lány még van? o.O
2012. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen csaj ismerősöm, csak elköltözött.


Én igazából tesóként néztem rá, és szerintem ő is rám. Bár sokan azt hitték, hogy "szerelmes vagyok".


Nem tudom, valószínűleg lelki bajuk van, amit nem lehet sehogyse elfeledtetni velük.

2012. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi, mint Bridget Jones? :-)
2012. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogy. Annál sokkal vékonyabb. :D
2012. júl. 1. 12:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ezért mondom,hogy nagyon kevés ilyen lány van,és szeretnék neki segíteni..Nagyon jószívű. Még mindig szereti azt a barmot..
2012. júl. 1. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki az a lány?
2012. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerős a lány helyzete sajnos :/ Szerintem mondd el neki hogy szereted. De ami nagyon fontos, hogy most még csak lélekben legyél mellette, véletlenül se kezdj vele gátlástalan flörtölésbe és ne is mássz rá.
2012. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobd fel neki, hogy ha egy bizonyos korig nem állapodtok meg másnál összeházasodtok. Még ha poén is, az ilyen dolgoknak mindig van egy kis alapja. Ő is elkezdhet agyalni azon, hogy milyen lenne veled.

A későbbiekben pedig néha szólítsd úgy, mintha tényleg a párod lenne, lényeg, hogy ne hagyd, hogy kimenjen a fejéből.

2012. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyalizzál neki, hogy jól néz ki, tündéri, vicces, stb., hátha ez segít helyreállítani az önbizalmát.
2012. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ne beszéljetek egyáltalán a volt barátjáról, gondolom te nem kérdezed, mert nem is szívesen hallgatod, egy fiú sem szereti, ha a csaj az exről beszél, inkébb tereld a témát valami vidámra, de ne erőltetetten, elfelejti így a srácot, és tudja, hogy ha veled van, akkor boldog, és nem agyal, persze megvan az esélye a barátzónának is, lehet, hogy már benne is vagy, milyen gyakran beszélgettek?
2012. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!