Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt párommal már fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párommal már fél éve szakítottam, nem egy okom volt rá. ő akkor még nagyon szeretett, több hónapig próbálkozott, majd hirtelen megutált. Gondolom, mert nem mentem vissza hozzá. De aki annyira szeret, h tud hirtelen átváltani és utálni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 14:05
 1/4 okoska31 ***** válasza:
100%

szerelem és gyűlölet között vékony a határ.


A szerelem ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.

2012. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelmet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el egymástól. De ha Téged már nem érdekel a srác, akkor mit foglalkozol vele. Tetszene mi ha élete végéig Utánad ácsingózna!
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hányszor írod még ki?? :D :D


Amúgy..ha folyton próbálkozott visszaszerezni és folyton nemet kapott az választ ad a kérdésedre. egy pasinak nagy szó, ha megalázkodik, de ha nagyon szeret valakit akkor megteszi, persze hogy fáj, ha már úgy sem kell (véletlen üzenetben küldtem el előbb)

2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy? Úgy, hogy egy önző személy. Nem fogadta el, hogy nem kellesz neki és vége hanem elkezdett fosni, hogy jaaj mi lesz vele egyedül és nem magában kereste a hibát hanem benned! Jól tetted, hogy ott hagytad a tied felnőtt viselkedés ellenben vele. Senkit nem lehet kényszeríteni, hogy vele maradjon. Az persze más kérdés, hogy mit hitettél el vele de az már az őszinteség témaköre.
2012. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!